2726
عنوان

روز مادر رو با چه هدیه ای به مادر خودتون تبریک گفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 28 پست

من واسه ی هردو مامانم(((مادرخودم و مادر شوهرم)))دوتا باکس گل جفت

و یه مقدار پول اون هم جفت

و کیک بردم...

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم میشه ته دیگ ماکارونی برگردونین؟

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

خانوم تهرانی عزیز سلام من متوجه شدم عکس یکی از دوستامو که خیلی وقت پیش گذاشتم توی گوگل‌هست

خیلی پشیمون شدم و کلی گریه کردم نمیدونم چیکار کنم دیگه دارم میمیرم 

میگن شما مدیر سایت هستین و میتونین کاری کنید پاک بشه توروخدا یه کاری کنید من خیلی پشیمونم از کارم و نمیدونم چیکار کنم لطفا شما یه کاری کنید 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️

این لینکشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3062955/این-مدل-شیرازی-نظر-منو-جلب-کرده

@مونا_تهرانی    

تازه خانوم تهرانی اسم و فامیلشم گفته بودم عکس دوستشم باهاش هست فقط خودت نیست اگه بفهمه ابروم میره من کار خیلییییی بدی کردم لطفا خودتون یه کاری کنید 

یکی از بچه ها گفت همچین مشکلی براش پیش اومده و به شما گفت عکسش از گوگل پاک شد لطفااااااا به منم کمک کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام خانم تهرانی ببخشید من این پیام رو قسمت تماس باما گذاشتم ولی رسیدگی نشد،اگه ممکنه شما لطف کنین انجامش بدین خیلی ممنون

«سلام خسته نباشین من یه کاربری داشتم که حدودا ۸ماهه پیش خودم به نی نی یار ها گفتم تعلیقم کنن .حالا اگه ممکنه واسم کاربریم رو باز کنین
کاربر mobi_80 بودم»

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘