2737
2734

زحمات و فداکاری های مادر با هیچ هدیه و جمله ای قابل وصف و جبران نیست اما با این وجود، در این روز این فرشته های فداکار چشم انتظار فرزندانشون هستند تا حتی با یک شاخه گل یا یک جعبه شیرینی به دیدارشون بیان. این روز رو به چه شکل برگزار می کنید و چطوری به مادرت تبریک خواهی گفت

من کفش گرفتم ولی اصلادلم رضایت نمیده خیلی کمه درمقابل زحماتش

میخوام یه متن قشنگ بنویسم خطاطی بلدم بدم قاب کنند البته الان نه.

خودمم ایشالله قراره مادرشم 6روزه یدونه جنین انتقال دادم دعام کنید.🤗🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به مادرم پول میدم خانوم تهرانی

عاشق پول😌😅

و اینکه دستش رو هم میبوسم نه فقط روز مادر هر وقت ببینمش🤗

روزتون مبارک 😘

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  

پیش مامانم نیستم😔اگه بودم کیک میگرفتم براش ولی فقط بهش پیام دادم تشکر کردم از زحماتش و بهش گفتم که دوستش دارم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

من مامانم بیمارستان همراه بابامه،امسال بدترین روز مادر عمرمه،دارم تو خونه خفه میشم😭😭😭 هدیه هیچ ارزشی نداره فقط هر روز ورد زبونمون دعا برا سلامتی پدر مادرامون باشه..همیشه سلامت باشن،محتاج و چشم بدست کسی نباشن😭😭😭😭😭

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

سلام اول ازشون پرسیدم که چه چیزی رو خیلی دوست دارن و چون می دونستم عاشق گل هستن براشون گل مورد علاقشون رو خریدم رنگ مورد علاقه ی مامانم سفیده برای همین گل رو با رنگ سفید خریدم

قرار بود سورپرایزشون کنم اما وقتی فهمیدم مادرم از کیک و شیرینی  و سورپرایز خوشش نمیاد منصرف شدمو با سرچ در گوگل در  این طور موارد هم مرور کردم 

اما به نتیجه ی نرسیدم که بهم کمک کنه برای همین به همراه گل براش لباسی رو که از قبل خیلی دوست داشت خریدم البته یک موضوع مهم دیگم هست که ممکنه با مرور زمان سلیقه ی مادرم فرق کنه و دیگه اون لباس برای مامانم جالب نباشه  ولی متوجه شدم مامانم هنوز به اون لباس علاقه داره😊

من دو تا روسری خوشگل خریدم برای مادرخودم و مادرشوهرم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706