1711
1714
عنوان

پسرمو ببرم مهد یا نه

73 بازدید | 9 پست

الان 5سالشه سال دیگه پیش دبستانی می‌ره مشکلی ندارد میمونه

ولی برای من هزینش مهمه 

چکار کنم

تو خونه حو صلش سر می‌ره بچه همین و پسر نداریم بازی کنه 

خسته شدم همش تلویزیون و کلنجار رفتن با خواهراش

وا ۵ سالشه هنوز مهد نرفته !!!!

بچه باید بین همسناش باشه بازی کنه یاد بگیره اجتماعی بشه

میفهمم که بیکار و علاف و بی پولی و صب تا شب زل زدی  به نی نی سایت، میفهمم که چرا اینجایی و بین مردا جات نیست!!!!😉😉😉😉ولی نمیفهمم چرا همش دنبال منی!!!!!😂😂😂😂😂😂 بکوری چشمت بله خوشبختم و کاربریمم نمیترکه 😉😉😉😉😉ترا پشم هم حساب نمیکنم که تو تاپیکا جوابتو بدم، اینجا گفتم که هر لحظه که چکم میکنی ببینی😂😂درضمن من همیشه تو سایت آنلاینم اونم به تو مربوط نیست حوصلتم بیشتر ندارم برات توضیح بدم✋

نیمه وقت بزار 

مثلا دو روز در هفته هم هزینه اش پایین تره هم اینکه سرگرم می شه و یه جوری تخلیه می شه انرژیش

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713
نیمه وقت بزار  مثلا دو روز در هفته هم هزینه اش پایین تره هم اینکه سرگرم می شه و یه جوری تخلیه ...

سه روز در هفته میذارمش

البته کلاس ژیمناستیک هم می‌ره 

از ساعت 8/30تا11/30میگه سیصد تومن

سه روز در هفتهمیذارمش ک

آهان باز خوبه

فکر کردم کلا نمیره

میفهمم که بیکار و علاف و بی پولی و صب تا شب زل زدی  به نی نی سایت، میفهمم که چرا اینجایی و بین مردا جات نیست!!!!😉😉😉😉ولی نمیفهمم چرا همش دنبال منی!!!!!😂😂😂😂😂😂 بکوری چشمت بله خوشبختم و کاربریمم نمیترکه 😉😉😉😉😉ترا پشم هم حساب نمیکنم که تو تاپیکا جوابتو بدم، اینجا گفتم که هر لحظه که چکم میکنی ببینی😂😂درضمن من همیشه تو سایت آنلاینم اونم به تو مربوط نیست حوصلتم بیشتر ندارم برات توضیح بدم✋
1710