2726
عنوان

خدایا خسته ام

232 بازدید | 16 پست

صبح بیدارم نکن 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم خسته ام،، خدا میدونه کی این زندگی مسخره میخواد تموم شه 

کی تا چهل پنجاه سال دیگه صبر کنه تازه یه سریا علاقه به جاودانگی دارن من روز مرگم عروسیمه 😭😭

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
کی تا چهل پنجاه سال دیگه صبر کنه تازه یه سریا علاقه به جاودانگی دارن من روز مرگم عروسیمه 😭😭

دقیقا منم فکر میکنم روز مرگم بهترین روز عمرمه راحت میشم..اونایی که دوست دارن زیاد عمر کنن دلیلش اینه که خوشبختن و‌ خدا دوسشون داره به خواسته هاشون رسیدن... شاعر میگه به دوش خستگان باریست دنیا...

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

استارتر عزیز حالت بهتره انشاالله...شبها تادیروقت بیدار نمون سعیکن زود بخوابی فکرهای نیمه شب به بعد توی تنهایی ادمو داغون میکنه...

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
چرا عزیزم چی شده

سلام گلم. حالم ناخوش بود عزیزم

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
استارتر عزیز حالت بهتره انشاالله...شبها تادیروقت بیدار نمون سعیکن زود بخوابی فکرهای نیمه شب به بعد ت ...

دوست عزیزم خوبم. فدای محبتت بشم چشم مهربونم 😘😘😘😘😘😘

2706