2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم دنبال ادم با ایمان و خدا ترس و خوش اخلاق باش میگن کسی ک ایمان داشته باشه لااقل اگه تو زندگی ب ...

دخترا که اولویت شون پول هست 🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              
2714
تو چن سالگی؟ 

۲۲ سالگی از ۱۵ خواستگار میومد هر از گاهی ولی واقعا می دیدم اونی ک میخوام نیست راحت میگفتم نه ‌ هرگز ریشک نکردم که بگم خب بعدا درست میشه وگرنه به اولی باید جواب مثبت میدادم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

من رو معیار های اخلاقی و شروطم خیلی سختگیر بودم

یکی رو میخواستم که اختلاف سنی مون به سال نکشه،چاق نباشه،درکم کنه،عاشقم باشه،نصف کارهای خونه رو وظیفه خودش بدونه،حق طلاق بهم بده،اولویت زندگیش باشم،خسیس نباشه،تو همه چی باهام مشورت کنه

تقریبا به اون چیزی که میخوام رسیدم.ولی روش کار کردم و باز هم نیازه روش کار بشع

2706