2726
عنوان

یعنی هیچ کسی نیست بخواد ارشد بخونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام دکترا کنکور بدم خوشبحالت ارشد که کاری نداره مصاحبه هم نداره مقاله و‌رزومه هم نمیخوای

اره واقعا دکتری سخت تره ولی رشته ما ظرفیتش محدوده منم فقط تهران روزانه میخوام این کارمو سخت میکنه شما رشتتون چیه ؟

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2728
اره واقعا دکتری سخت تره ولی رشته ما ظرفیتش محدوده منم فقط تهران روزانه میخوام این کارمو سخت میکنه شم ...

من ارشد جامعه شناسی دارم

میخوام دکترا تهران بخونم اگه تو‌مصاحبه پارتی بازی نکنن

فعلا دیوان عدالت اداری حالشون گرفته رای داده پارتی بازیهاشون یه کم لغو شه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
نمیخوای دکترا بخونی؟

دارم میخونم سال اولمم هستم ولی شاید انصراف بدم تو ایران همون کارشناس بهتره ، مگه اینکه جهت پرستیژ بخونی چون فایده نداره هیت علمی ها پر شده دیگه ، حقو تدریس هم پولی نداره 

دارم میخونم سال اولمم هستم ولی شاید انصراف بدم تو ایران همون کارشناس بهتره ، مگه اینکه جهت پرستیژ بخ ...

اگه بشه بری خارج واسه دکترا که خیلی خوبه

ولی تحقیق کردم مثلا هند که ارزونه ترمی بالای ۵۰ تومن درمیاد 😐

من برای کار نمیخوام چون از تدریس خوشم‌نمیاد

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
چرا خوبه که من کلا عاشق درس و دانشگاهم 

ببین وقتی میبینی دوست ارایشگرت ماهی سی میلیون در میاره بیست تومن خالصی براش مبمونه با مدرک دپیلم یا فوق دیپلم ، و تو کارمند دولتی پاره شدی تا اینجا رسیدی و حقوق بخور نمیر داری میفهمی حماقت محض کردی 😂😂😂😐 البته ارایشگری هم ساده نیس زحمت کشیده ولی خب درس که نخونده مثل ما. و اینکه نتیجه خوبی هم گرفته ، کلا الان فقط هنر خوبه طراحی دوخت ، زیبایی ، عکاسی ، گرافیست ، 

من ارشد جامعه شناسی دارم میخوام دکترا تهران بخونم اگه تو‌مصاحبه پارتی بازی نکنن فعلا دیوان عدالت ا ...

انشاللاه قبول میشی من خیلیا رو دیدم از اطرافیان بدون هیچ پارتی تهران و شهید بهشتی قبول شدن ولی رزومه قوی میخواد

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
رشته ی خودم آره نرفتم شهر دیگه بود

فکر کنم اگه یه مقدار پول بعنوان جریمه بدی حل میشه

انشاللاه قبول میشی من خیلیا رو دیدم از اطرافیان بدون هیچ پارتی تهران و شهید بهشتی قبول شدن ولی رزومه ...

ممنون 🙏

اشناهاتون رزومه در چه حدی داشتن؟

2706