2726

سلام دوستان عزیز کسی هست که قصد داشته باشه برای کنکور ارشد درس بخونه؟ اگه وزارت بهداشت باشه که عالیه بیاد با هم شروع کنیم من تنهایی تنبلی میکنم 😉

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان همه درگیر کورس گذاشتن برای تاپیک زدن ولن و روز زن و مادر هستن باید یکشنبه بیایی تموم شه این وضعیت

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

من میخوام دکترا کنکور بدم

خوشبحالت ارشد که کاری نداره مصاحبه هم نداره مقاله و‌رزومه هم نمیخوای

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
من خوندم تموم شده دو ساله 😂 البته سنجش و مهندسی بودم . ارشد مذخرفه 😐😐😐😂

نمیخوای دکترا بخونی؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
ما اردمون رو الک کردیم و الکمون رو اویزون خواهر😂😂😂

نمیخوای دکترا بخونی؟

2706