2726
عنوان

حس ششم قوی تشریف بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلیلت کاملا قانع کننده بود لیاقت ندارن

میگه اونی که لیاقت داره مال منه اونی که نداره مال همه...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
ینی وقتی میرن میخوان بزن با یکی دیگ؟

من خودم ۶ماه رفتم ولی جدانشدیم نه همه اینجوری نیستن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
من مهر و نفقه اجرا گذاشتم اصن حرفی از بازگشت نزد دلم نمیخواد

عزیزم سخته بقران بدترین حس دنیا رو ادم تو طلاق میکشه جزر دنیا تو اون قسمت طلاق گرفتن تا تموم بشه بدترین لحظات رو میکشی خب عزیز مهریه بگیری میمونی خونه اذیتت میکنه برو توافقی تموم کن بره پی کارش

من تو تاپیکات بودم چرا میخاد جداشه شوهرت اینقدر دوسش داری چ بی لیاقت  نکنه اویزونش شدی!دورشده ...

ن آویزون نبودم هیچوخ

لیاقت نداره 

نمیدونم لج خستگی دلسردی پررویی زیر سر بلند شدن

دم از تنهایی میزنه بعد زیر سرش بلنده

عزیزم سخته بقران بدترین حس دنیا رو ادم تو طلاق میکشه جزر دنیا تو اون قسمت طلاق گرفتن تا تموم بشه بدت ...

نخیر چون مردی از مردا دفاع نکن توافقی قبول کنه بدبخت بشه 

آقا استفاده هاشو کرده زندگی این خانم رو نابود کرده رفته پی هوسرانی و تنوع طلبیش بعد باهاش توافق کنه😒😏😏😏

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2706