1480
1632
عنوان

حس ششم قوی تشریف بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 76 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ینی وقتی میرن میخوان بزن با یکی دیگ؟

من خودم ۶ماه رفتم ولی جدانشدیم نه همه اینجوری نیستن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به خوشبختی برام سه تاصلوات بفرستين💔تيکررسيدن به خوشبختی برام دعاکنين💔
1522
من مهر و نفقه اجرا گذاشتم اصن حرفی از بازگشت نزد دلم نمیخواد

عزیزم سخته بقران بدترین حس دنیا رو ادم تو طلاق میکشه جزر دنیا تو اون قسمت طلاق گرفتن تا تموم بشه بدترین لحظات رو میکشی خب عزیز مهریه بگیری میمونی خونه اذیتت میکنه برو توافقی تموم کن بره پی کارش

من تو تاپیکات بودم چرا میخاد جداشه شوهرت اینقدر دوسش داری چ بی لیاقت  نکنه اویزونش شدی!دورشده ...

ن آویزون نبودم هیچوخ

لیاقت نداره 

نمیدونم لج خستگی دلسردی پررویی زیر سر بلند شدن

دم از تنهایی میزنه بعد زیر سرش بلنده

عزیزم سخته بقران بدترین حس دنیا رو ادم تو طلاق میکشه جزر دنیا تو اون قسمت طلاق گرفتن تا تموم بشه بدت ...

نخیر چون مردی از مردا دفاع نکن توافقی قبول کنه بدبخت بشه 

آقا استفاده هاشو کرده زندگی این خانم رو نابود کرده رفته پی هوسرانی و تنوع طلبیش بعد باهاش توافق کنه😒😏😏😏

😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
1620

اسی بخاطر تهدیداشم که شده از مهریه و نفقه نگذر اگه ده سال طول بکشه اما از حلقش بکش بیرون همه حقتو به این فکر کن که تو طایفتون فقط این خیانت کرده و فقط تو شانس ازدواج نداشتی و مجبور شدی طلاق بگیری.

😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
نخیر چون مردی از مردا دفاع نکن توافقی قبول کنه بدبخت بشه  آقا استفاده هاشو کرده زندگی این خانم ...

عزیز اونقدر میده وتبصره میارن موقع مهریه خواستن میگی اشتباه کردم فردا بخواد ازدواج کنه مهریه تموم میشه به این راحتی نیست بقران توافقی خودش چهار ماه زمان میبره 

اسی بخاطر تهدیداشم که شده از مهریه و نفقه نگذر اگه ده سال طول بکشه اما از حلقش بکش بیرون همه حقتو به ...

اینقد خواستگار هست 

اینقد اذیت میشی تو دادگاه مهر الکی نیست

مگ حلال زاده ای بدش

1601
1628