2703
2553

ببینیدمن پدرم سال ۸۹فوت کردومادرمم یک سالوسه ماهش بعدش دراثردورازجون تومورمغزی فوت کردن بگذریم که منوخواهروبرادرم چی کشیدیم تواین مدت ،من به شخصه یک مُرده متحرکم چون واقعاهمون موقع که مریضیه مادرموفهمیدم تاوقتی که رفتیم دنباله درمانونتیجه ندادوفوت کردچندبارمُردم وقتی اونقدردنیابه کامم تلخ شدکه دیگه زندگی ارزشه خودشوواسم ازدست داد،پدرومادرم هردوجوان بودن وهزارآرزوداشتن ولی خب خدانخاست که بمونن واسمون،،مادرم ناشنواهم بود،روزمادردقیقاصبح روزمادرسال نودفوت کردوکلامن ازاون سال هرباراسمه روزمادرکه میادحالم بدمیشه وروحیه ام داغون میشه همش سرموگرم میکنم تاداغون ترازاینکه هستم نشم،،مادرم همچین شبی تاصبح پلک روهم نذاشت اصلاخابش نبردالهی بمیرم که آمپوله دگزادیگه تاثیری روی درداش نداشتو....

الان نمیدونم چراتوضیح دادم درموردخودم درکل میخاستم بگم اگرممکنه اگرکسی مثله من اطرافتون داریدکه مثلامادرش فوت کرده خواهش میکنم خواهش میکنم اینقدروجودمادرتونوابرازنکنیدناخودآگاه دلش میگیره  داغون میشه حتی اگه نزاره کسی بفهمه بدونیداونم دل داره بخدا احساسش بدجورجریحه دارمیشه اگه دلتون نمیخادهمچین حسیوبه کسی بدیدمراقبه آدمای این شرایطیه اطرافتون باشید،امیدوارم هیچوقت هیچوقت متوجه نشیدودرک نکنیدفقط به حرفم گوش بدیدکه دله کسی نگیره که مثله من زجربکشه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا بهت صبر بده و سلامتت کنه اما سعی کن همچین غصه هایی بدلت راه ندی تو خودتم یا مادری یا مادر میشی این روند طبیعته و نمیشه تو اطرافت محبت مادرب بچه و بلعکس و نبینی و نشنوی ذکر کن و خودتو اروم کن تقدیر اینجور بوده .

2714

خدا رحمتشون كنه خوش به حالشون.بدون پدر و مادرت جز خوشبخترينها بودن كه دور از جونتون بدون ديدن داغ فرزندشون رفتن.خيلي پدر و مادرها تو اين روزها براي داغ فرزندشون ميسوزندو اين روز براشون بي ارزش هست

ما ملت حسينيم

سلام عزیزم

روح پدر و مادرت قرین رحمت پروردگار

خدا عزیزانت رو برات نگه داره

دنیا پر از داشتن ها و نداشتن هاست، منم گاهی ازدواج نکردنم، فرزند نداشتنم و............ احساسی مشابه برام به وجود میاره.

اما دنیا همینه............... قلبت آروم

منم ٧ساله كه مامانم پيشم نيس

حرفاي استارتر درسته👌👌👌

امشب بچه ام بهم ميگه مامان دوس ندارم كسي در مورد روز مادر حرف بزنه آخه همه مامان دارن تو فقط نداري 

ميترسم يادت بيافته غصه بخوري😔😔

2706