2726
عنوان

سوال از دوستانی که آزمایش آمینوشور (تست نشتی کیسه آب) دادند.

| مشاهده متن کامل بحث + 31532 بازدید | 45 پست
سلام عزیزم منم چند روزه ترشحات آبکی و رقیق دارم درست عین ادرار و بی رنگ‌ولی در حد چند قطرس خیلی ترسی ...

عزیزم اون ترشح منم دارم آبکیه ولی سفید رنگ بدون بو و خارش  اینا طبیعیه 

آب کیسه اب گرمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد بگم عزیز سونو سوراخ کیسه اب تشخیص نمیده چون ریزه و آب کم کم خارج میشه اما این تست جوابش صد در صد ...

تروخدا جواب بده نگرانم. میدونم تاپیک مال قبله. من دیروز رفتم تست بدم اما بلد نبودم چنان عمیق معاینه کرد لکه بینی دارم. من فکر کردم تستش اونه. چیکاررر کنم. من بلد نبودم این تست چیه

2728
نترس عزیزم اصلا درد نداره من امروز  آبریزش داشتم فک کردم کیسه اب نشتی دارع رفتم بیمارستان دکترم ...

عزیزم برا نمونه گرفتن ازون دستگاه اسپکلوم که واژن و باز میکنه استفاده میکنن؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
تروخدا جواب بده نگرانم. میدونم تاپیک مال قبله. من دیروز رفتم تست بدم اما بلد نبودم چنان عمیق معاینه ...

عزیزم ازون اسپکلوم که واژن و باز میکنه زدن اول براتون؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
عزیزم اون ترشح منم دارم آبکیه ولی سفید رنگ بدون بو و خارش  اینا طبیعیه  آب کیسه اب گرمه&n ...

سلام عزیزم.میشه به من بگی ترشحات دوران بارداریت چجوری بود مگه؟؟؟منم خیلی ترسیدم واقعا همش احساس میکنم نشتی دارم سونو هم دادم ۱۰ روز پیش مایع نرمال بود...

خدایا مرسی  
هنوزم خونریزی داری منم هفته۲۲چندروزی که ترشحات ابکی دارم البته پ سیدم میگن طبیعی 

خدارو شکر بعد سه روز با شیاف خوب شدم،اگرم واسه تست رفتی حواست باشه نزاری اصلا اونجوری معاینت کنن

خدارو شکر بعد سه روز با شیاف خوب شدم،اگرم واسه تست رفتی حواست باشه نزاری اصلا اونجوری معاینت کنن

سلام عزیزم خوبی چنوقت از تستت میگذره منم رفتم با دستگاه معاینم کردن خیلی میترسم ک نکنه کیسه ابم تخریک شه پاره شه یا دهانه رحمم باز شه چیکار کنم؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اِلهی مَن لی غَیرُک😍
برای من اره خدا ازش نگذره خونریزی گرفتم

سلام عزیزم.میشه بگی علت خونریزیت زمان آمینیو شور چی بود؟گفتن واژنت خشکه؟کجا انجام دادی شما؟آخه برا من اینارو گفتن ولی خیلی شدیده خونریزیم لخته هم میاد خونآبه هم میاد.خونم که کلی اولش اومد.برا شما هم اینجوری بود؟و موقع معاینه درد زیر دل پریدی داشتی ؟تروخدا جوابمو بده دارم سکته میکنم

هنوزم خونریزی داری منم هفته۲۲چندروزی که ترشحات ابکی دارم البته پ سیدم میگن طبیعی 

خانومی برای شما هم تست آمینوشور رو با اسپکلوم انجام دادن؟و حین انجامش خونریزی شدید گرفتی؟من اولش خونریزی شدید و بعدش همراه با لخته و بعدش هم خون آبه ازم میاد برا شما هم اینجوری بود دقیقا؟خیلی برام مهمه میشه جوابمو بدید؟چون من سرکلاژم هستم میترسم به بخیم یا به جفتم و کیسه آب صدمه خورده باشه تسته

خانومی برای شما هم تست آمینوشور رو با اسپکلوم انجام دادن؟و حین انجامش خونریزی شدید گرفتی؟من اولش خون ...

برای منم با اسپکلوم انحام داد خ درد داشتم واسا شما مشکلی ک پیش نیومد؟؟من خیلی میترسم نکنه دهانه رحمم تحریک شده باشه میشه جواب بدی خیلی نگرانم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2706