2737
2734
نمونه گیری چه جوریه؟ معاینه داخلیه؟ راستش می ترسم برم کیسمم سالم باشه بعد بخوان نمونه بگیرن بزنن بترکوننش! نمونه رو چفد عمیق بر می دارند؟ با گوش پاک کن اینم؟ می شه یکم از مراحلش توضیح بدید؟ چفدر جوابش قطعیه؟ چند روز بعد جوابش معلوم می شه؟
همون موقع جوابش اماده اس یه چیزی مثل گوش پاک کن و وارد بدنت میکنن و خیلی آروم میچرخونن بعد اون و تست میکنن با یه چیزی مثل بی بی چک اصلا درد نداره من هفته 18 این تست و انجام دادم خدارو شکر مشکلی پیش نیومد اگه کیسه آب سوراخ یا پاره بشه سونو هم نشون میده اول برو سونو اگه نیازی نبود نرو آمینو شور
مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مرسی از دوستام. من هر چی به دکترم می گم هی می گه یه نوار بهداشتی بزار راه برو ببین خیس می شه یا نه! من مشکل ریزش ادرار نا خوداگاهم دارم ، ترشحاتم زیاده ، هر چی می گم خیس می شه ولی من نمی فهمم خیش از چیه! آزمایش نمی ده! می گه نمی خواد! شوهرمم می گه لابد خطرناکه که نمی ده ، می گه می ری کیسه آبه سالمتو پاره می کنند!! اتفاقی افتاد من از چشم تو می بینم!!!

نترس عزیزم اصلا درد نداره من امروز  آبریزش داشتم فک کردم کیسه اب نشتی دارع رفتم بیمارستان دکترم انجام داد یه گوش پاک کن خیلی کم میکنه داخل از همون اول نمونه رو میگیره میزاره تو ظرف مخصوص اگر خدای نکرده کیسه اب پاره شده باشه جوابش دوتا خط میشه یعنی مثبت اگرم مشکلی نباشه یه خط میشه یعنی منفی از من خداروشکر منفی بود تا رفتم بیمارستان یه عالمه گریه کردم 

بعد بگم عزیز سونو سوراخ کیسه اب تشخیص نمیده چون ریزه و آب کم کم خارج میشه اما این تست جوابش صد در صد اگر کسی مشکوک فقط به بیمارستان بگه همین تست براش بگیرن یکم هزینه داره اما دیگه مطمئنی برا من شد ۱۱۸/۰۰۰

بعد بگم عزیز سونو سوراخ کیسه اب تشخیص نمیده چون ریزه و آب کم کم خارج میشه اما این تست جوابش صد در صد ...

سلام عزیزم منم چند روزه ترشحات آبکی و رقیق دارم درست عین ادرار و بی رنگ‌ولی در حد چند قطرس خیلی ترسیدم‌بیا و راهنماییم کن

2706