2737
2734
عنوان

مامان قشنگم میشه امشب از آسمون بیای پیشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43456 بازدید | 1126 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامان یادته چقد با ذوق برات کادو میگرفتمو هر سال برات ی نامه مینوشتم روز مادر؟ همه نامه ها رو نگه داشته بودیو دورشون ی روبان قرمز خوشگل پیچیده بودی یادته؟ الن 6 ساله نامه هامو نمیخونی ماامان میام کنار سنگ قبرت میشینمو برات میخونمشون اصلا میشنوی یا یادت رفته منو؟  

یادمه تو مدرسه ک دعوام میشد یا یکی ک ناراحتم میکرد یا وقتی دلم میگرفت میومدمو بغلت میکردمو همه چی یادم میرفت میشه ی بار دیگه بیای بغلم کنی؟ قول میدم بزارم دوباره بری نمیشه فقد همین امشب بیایو بغلم کنی؟ مامان ی بار بغلم کن بعد هر جا خواستی برو دوباره

الان هرکی اذیتم میکنه قاب عکستو فقط بغل میکنم مامان

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2728

اسی جونم حالتو میفهمم..منم مامانم آسمونی شده.

هرسال روز مادر دلم قدر دنیا میگیره.

😔😔😔😔😔😔😔

میشه برای شادی روح 😔مامانم و آبجیم😔.                    صلوات بفرستین؟..😔😔😔.                                          ممنونم🙏🙏❤
2738

حدا رحمتشون کنه و با حضرت مادر قرین بشن ان شاءالله

من امشب دلم بدجور دخترمو میخواد

پارسال روز مادر اومد پیشم ولی امسال.....

دعا کن لااقل امشب خوابش رو ببینم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

مامان اذیت میشم  وقتی تو آینه نگاه میکنم انقد که صورتم شبیه توعه دلم میخاد همه ی اینه های دنیارو بشکنم

همش فکر میکنم وقتی عروس شم کی قراره از خوشحالی گریه کنه برام مامان مگه نمیگن شب عروسی یه دختر قشنگترین شب زندگیشه؟ چرا هیچی دیگه واسم قشنگ نیس مامان وقتی بچم ب دنیا بیاد کی قراره بغلش کنه و پیشونیمو ببوسه و مراقبم باشه و چشاش از ذوق پر از اشک شه  مامان راستی خبر داری من اون رشته ای ک دوس داشتی بخونم قبول شدم؟ ولی کسی نبود بهم افتخار کنه کسی نبود بهم تبریک بگه مامان اول مهر ک میرفتم مدرسه از زیر قران ردم میکردی هرسالو کلی قربون صدقم میرفتی

امسال میخاستم برم دانشگاه کسی نبود قربون صدقم بره یا بخاطرم بیدار شه و از زیر قران ردم کنه ازون بالا قربون صدقم رفتی یا ن؟

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

خدا رحمتشون کنه .منم ۷ ماهه مامان ندارم😭😭😭😭😭

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706