2726

دوباره روزت شده مامان...

نگا کن همه تو بغل گرم مادرشونن و من باید سنگ قبر سردتو بغل کنم

مامان مگه بابا بهم قول نداد با گذشت زمان همه چی درست شه؟ چرا بابا بهم دروغ گف مامان؟ بابا ک ب هیشکی دروغ نمیگه چرا ب من گف

چرا 6 سال گذشته و م بیشتر از قبل خوابتو میبینمو با گریه از خواب بیدار میشم؟

مامان یادته صدات میزدم بهم میگفتی جانم؟ اون وقتا نمیفهمیدم میشه ی بار دیگ بیایو صدات کنم؟

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

مامان یادته ی بار بدجوری مریض شده بودم تا صب بالاسرم بودی؟ هی از خواب مبپریدمو میدیدم تو بیداریو نگام میکنی

مامان الان مریض ک میشم خودم با گریه تا صبا بیدارمو هیشکی نیس مراقبم باشه

مامان یادته تو بیمارستان ک خوابیده بودی نمیتونسم برم خونه؟یادته ی دیقه میدیمت تو خونه نیسی هزار بار بهت زنگ میزدمو میگفتم زود بیا حوصلم سر میره نباشی مامان چیشد ک الان 6 ساله نمیبینمتو زندم؟ اصلا مامان من زندم یا ن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اومدم برات بنویسم یکم اروم شم ولی وقتی دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بگم چقد دلم برات تنگ شده حالم بدتر شد

کاش میشد بعضی وقتا ادم قلبشو دربیاره و ب همه نشون بده چقد مچاله شده مامان قلبم احساسم روحم مچاله شد بعد تو

مامان اخرین باری ک تو بیمارستان دیدمت بهم قول دادی خوب شی یادته دوتایی گریه میکردیم تو بغل هم؟ یادته من دووم نیاوردمو از اتاق زدم بیرونو تو با سرم تو دستت اومدی دنیالم ک ارومم کنی؟ بهمممممممممممم قوووووووووووول دادی خوب شی نمیبخشمت مامان بخدا نمیبخشمت بهم قول دادی گفتی برو خونه راحت بخواب  فردا میام خونه مامان من رو حرفت حساب کرده بودم چیشد ک صبح ک زنگ زدم گوشیتو برنداشتی؟مامان نمیدونی من با ذوق خونرو مرتب کردم ک فردا ک اومدی مثل همیشه بگی قربون دخترم برم که انقد بهم کمک میکنه مامان صبح که زنگ زدم چرا صدای گریه ی خاله میومد فقط

وااای عزیزم.خدا روح مادرتو شاد کنه.

ناراحت شدم  

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

غصه نخور ... خداروشکر که خاطره خوبی از مادرت داری .. روحش شاد ...

من که دارم و انگار ندارم .. خاطره فقط کتک و غر و فحش هست 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

دخترت از روزی ک صداتو نشنید مرد مامان از روزی ک گفتن قلب مهربونت دیگه نمیزنه مرد دخترت خودشو باهات خاک کرد مامان

الان ی غریبه تو خونس مامان جای تو اومده ولی من هنوز همه جای خونه فقط تورو میبینم رو تختم ک میشینم منتظرم بیای بغلم کنی

سر صبحونه واسه تو ام چایی میریزم مامان میگفتی از دست من ک چایی میخوری خوشمزه تر میشه

مامان تو ام دلت واسم تنگ شده؟ یا دخترت یادت رفته؟ مامان یادته ی بار شب عید بود سرم داد زدی ک چرا دستمو سوزوندم تو ترقه بازی؟ من از درد اون سوختن گریه نکرده بودم ولی وقتی سرم داد زدی گریم گرفت حتی یه دیقه دلت دووم نیاوردو زودی اومدی بغلم کردیو کلی بوسم کردی ک هیچوخ شب عیید گریه نکن دخترم

از وقتی رفتی من همه شبا گریه میکنم مامان حتی شب عید

2706