2703
2553
عنوان

این زاییده منم زاییدم 😐 (عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 73856 بازدید | 670 پست

ن باومنم مث توبودم.اون یکیاارایش میکردن ب خودشون میرسیدن من حتب موهامم شونه نکردم اصلاحس وحالشونداشتم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول عکسه مرده هست فکر کردم اون زاییده😞

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2714

من شبیه هیچ کدوم نبودم😐😐😐مثل جنازه افتاده بودم رو تخت نفسم با دستگاه اکسیژن بالا میومد و کلی پرستارم ریخته بودن سرم 

بچمم تو اتاق ان ای سیو بستری بود تا ی هفته ندیدمش😐😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

عزیزم خودتو با این عکسا مقایسه نکن

اینا قبل اینکه عکاس بیاد به خودشون میرین وگرنه با اون لباس و با اون حد ک نزاییده

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
حالا همه مسائل مربوط به ظاهر تون طبیعیه و قابل درک  ولی من این دعوای قبل و بعد زایمان را نمی ف ...

اوف تازه من بعد که اومدم خونه دعواهامون شروع شد . ۱۵ روز اول همش دعوا داشتیم. اصلا انگار یه آدم دیگه شده بود. وگرنه درکل خیلی خوبه خدایی

2706