2726
عنوان

ميشه واسه سلامتي مامانم صلوات بفرستيد منم به نيتت حاجتتون ميفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 54 پست

10 تا براشون فرستادم ان شالله تنشون سلامت باشه

اگر میشه دعا کنید به مرادم برسم و همه چی به خوبی پیش بره

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ  اَللّهُمَّ صَ ...

ممنونم فرستادم براتون الهي حاجت روا شيد 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728
اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل الفرجهم اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
خدا ب حق فاطمه زهرا معجزه وار شفا بگیرن

الهي آميين

10 تا براشون فرستادم ان شالله تنشون سلامت باشه اگر میشه دعا کنید به مرادم برسم و همه چی به خوبی پیش ...

الهي بزودي زود حاجت رواشيد

الهي آميين ممنونم فرستادم براتون الهي حاجت روا شيد 

نمیفرستادیم من حتما دعا میکردم عزیزم خداوسایه پدر و مادرارو نگه داره بالا سره بچه هاشون

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2706