2733
2734
عنوان

درمان سرطان با افسنطین

7316 بازدید | 23 پست

افسنطین شیرین حاوی ترکیبی به نام آرتمیسینین است که دلیل ناتوانی بقای سلول های سرطانی در حضور این گیاه محسوب می شود. آرتمیسینین هر چیزی را از انگل تا باکتری، قارچ و سلول سرطانی می کشد، در شرایطی که کاری با سلول های سالم ندارد.

یک گیاه دارویی قدرتمند آسیایی با ویژگی ارتقا سلامت وجود دارد، که در خانواده مشابه با گل مروارید و آفتابگردان قرار دارد، اما استعداد پنهان این گیاه در هیچ یک از بستگانش دیده نمی شود. این گیاه می تواند سلول های سرطانی را تنها در ۱۶ ساعت از بین ببرد.

.

دوستان من این مطلب رو تو چندتا سایت معتبر دیدم گفتم به اشتراک بزارم شاید به درد کسی بخوره.

کسی هست که از این داروی گیاهی استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟

و اینکه آیا پیشگیری هم میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب از کجا گیر میاد..یکی از آشناهای ما سرطان داشت پارسال فهمید امروز عصری فوت کرد😞😞😞

وای خدا رحمتشون کنه.

خیلی زیاد شده.

تو عطاری ها هست.

اینترنتی هم میشه خرید.

یکی از دوستان ما جوونه یه پسر ۱۰ساله داره و تنها دختر مادرشه.

بنده خدا الان سه تا سرطان داره چندروزه میگن احتمالا معدش هم درگیر شده.

بیچاره مامانش و پسرش خیلی ناراحتن.

پسرش خیلی وابستس بهش.

2738

ما استفاده کردیم و نتیجه گرفتیم. البه در دوران رادیوتراپی همزمان بمدت یکماه ( یک هفته از جوشونده گل و ریشه قاصدک و یک هفته از جوشونده افسنطین) استفاده کردیم و نتیجه خوب بود.

فقط زیاده رویش عوارض داره     افسطین شیرین  گل قاصدک  درمنه. زنجبیل   هسته انگور  ضد سرطان. قوی. هستن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2706