2726
عنوان

کادو ولنتاین نگرفتم+عکس بیاین خخخخ

2431 بازدید | 70 پست

کادو ولنتاین نگرفتم ... 😂😂😂😂

حتی همسرم یادش رفته بود ولنتاینه من صبح اول بهش تبریک‌گفتم... و تازه یادش افتاد.

خلاصش‌کنم همسرم طبق روزایِ دیگه سره کاره.و تلاش برای اجاره خونه_قسط_اجاره مغازه و ‌...

همین کار کردنش تو روز تعطیل برای‌من هدیه ولنتاینه😍😍😍

کادو های قشنگ و تدارکای زیباتونو  دیدم الهی که عشقتون پایدار باشه و دلتون شاد🌻🌻🌻🌻🌻💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

اونایی هم که مثل من کادو نگرفتن ناراحت نباشن  کادو گرفتن چیز‌مهمی نیس .همین که حال زندگیامون خوب باشه کافیه.

لطفا راجب‌کادو های بقیه نظر بد ندید.شاید همسر یکی توان‌نداره بره فلان قدر برای کادو بده و با ساده ترین چیز  خانمشو خوشحال میکنه‌.خوشحالی هیچکسو خرااااب نکنیم👌👌👌👌👌👌🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️😍😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌺🌺🌺🌺⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍁🍁🍁🍁🍁🍁

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بغض کرده بودم امضات شکستش 

روحش شاد ...!💔

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
عکسس

عکس‌چی‌خخخخخ 

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

منم نگرفتم ،البته دوس داشتم بگیرم اما فعلا اوضاع اقتصادی خوب نیست ،همسر منم روز تعطیل و غیر تعطیل نداره کلا سر کاره، خدا به همه مون روزی حلال و فراوون بده

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
من سه سال واسش گرفتم اون نگرفت امسال منم هیچی نگرفتم دیگه

🤔🤔🤔

منم نگرفتم اصلا علاقه به کادوچه لباس چه طلا یاهرچیزدیگه ندارم نمیدونم چرا

من طلا جز حلقم اصلا ندارم خخخخ

هیچوقتم حسرتشو نخوردم

خوب میکنی

2706