2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهو نمیان . اینقدره دختره اصرار میکنه و گیر میده میان مورد داشتیم تو فامیل پسره خواست الکی بره خواس ...

والا من اصرار نداشتم همش میگفتم زوده یکم بیشتر دوست باشیم چرا ب خانواده بگیم😆

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
منم بیکار ننشستم با برادر صمیمی ترین دوستش ازدواج کردم

چه زرنگ 

خودش اومد یا شما وادارش کردی بیاد؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
هروقت شرایط خوب داشتین ازدواج کنین منتظر هیچ پسری نمونین

قطعا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
والا من اصرار نداشتم همش میگفتم زوده یکم بیشتر دوست باشیم چرا ب خانواده بگیم😆

منطورم اون پسرهایی بودن که قصد ازدواج ندارن

مورد شما قصدشو داشته گلم

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
هم شرایطشو داشت هم قصدشو ولی نیومد 

اونوقت چرا زلیل مرده؟  

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
ن خودش اومد از قبل خواستگارم بود دوس پسرمم میدونست

خوشبخت باشین 🌷🌺😘

منطورم اون پسرهایی بودن که قصد ازدواج ندارن مورد شما قصدشو داشته گلم

اخه اونم روز اول میگف فقط دوستی 

منم گفتم چ عالی منم نظرم همینه 

نمیدونم یهو چش شد😅

اخه اونم روز اول میگف فقط دوستی  منم گفتم چ عالی منم نظرم همینه  نمیدونم یهو چش شد😅

خوب دیده دختر خوبی هستی حیفه از دستت بده

2706