2703
2553

ینی بدون شرایط بیاد؟🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هرروز اینو می پرسی هرروز من میام میگم من من😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
هم شرایطشو داشت هم قصدشو ولی نیومد 

فدا سرت🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2714
هرروز اینو می پرسی هرروز من میام میگم من من😅

اره بیشتر تاپیکش اینه🍭

منم بیکار ننشستم با برادر صمیمی ترین دوستش ازدواج کردم

😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

یهو نمیان . اینقدره دختره اصرار میکنه و گیر میده میان

مورد داشتیم تو فامیل پسره خواست الکی بره خواستگاری دهان دختره ببنده بعد با یه بهونه بهم بزنه الان دو تام بچه داره😂😂😂

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
منم بیکار ننشستم با برادر صمیمی ترین دوستش ازدواج کردم

ایول😃😃😃😃ایشالله که خوشبخت بشی🤩🍭

2706