2726

من دوست دارم توی این دنیا حقم بگیره الان میخوام دلم آروم بگیره نه بعد مرگم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بنظرم هیچی نمیتونه حس بدیو ک تجربش کردی جبران کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

این دنیا چه خوب چه بد پیش اون دنیا  مثل یه خوابه

در مورد آرزوهایی که این دنیا برآورده  نمیشه در عوضش اون دنیا چنان خدا برامون جبران می کنه که آدما میگن کاش هیچ کدوم از آرزوهام برآورده نشده بود

این نیز بگذرد
سلام بله و روز قیامت میگی کاش آدمای زیادی در دنیا بهت ظلم میکردن یا حقت رو میخوردن یا پشت سرت غی ...

اگه نخای حقتو اینطوری ازشون بگیری چی؟مثلا بخای چیزی ک کشیدی اونم تجربه کنه

روزقیامت روزحسرت همه ادمهاست 

حتی شهداکه مقام بالایی دارناونروزبه حضرت عباس حصرت میخورن که چرامقام مامثل مقام اون نیست 

حضرت یعقوب که اینقدریوسفشودوست داشت میگه خدایایوسف هرکاری کرده پای خودش باشه ها پای من ننویس

مادرازبچش نمیگذره تواون روز

خلاصه دستمون خیلی تنگه اونجا

من اگرکسی بهم ظلم کنه میگم خدایاصلاح باخودت اگربرای دنیام بهتره که حقمواینجابگیری همینجابگیر

اگربرای روزقیامتم بهتره که اینجاحق منوازش نگیری پس بزاربرای اخرت

https://eitaa.com/siyahdune
2706