1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

نه بنظرم هیچی نمیتونه حس بدیو ک تجربش کردی جبران کنه

هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  چشماتو بپوشون تو از همه اون نگات تمامش مال منه جاده ی هرازه تویه موهات پر پیچ و تابو قرو خمه😍
1677
8

این دنیا چه خوب چه بد پیش اون دنیا  مثل یه خوابه

در مورد آرزوهایی که این دنیا برآورده  نمیشه در عوضش اون دنیا چنان خدا برامون جبران می کنه که آدما میگن کاش هیچ کدوم از آرزوهام برآورده نشده بود

سلام بله و روز قیامت میگی کاش آدمای زیادی در دنیا بهت ظلم میکردن یا حقت رو میخوردن یا پشت سرت غی ...

اگه نخای حقتو اینطوری ازشون بگیری چی؟مثلا بخای چیزی ک کشیدی اونم تجربه کنه

روزقیامت روزحسرت همه ادمهاست 

حتی شهداکه مقام بالایی دارناونروزبه حضرت عباس حصرت میخورن که چرامقام مامثل مقام اون نیست 

حضرت یعقوب که اینقدریوسفشودوست داشت میگه خدایایوسف هرکاری کرده پای خودش باشه ها پای من ننویس

مادرازبچش نمیگذره تواون روز

خلاصه دستمون خیلی تنگه اونجا

من اگرکسی بهم ظلم کنه میگم خدایاصلاح باخودت اگربرای دنیام بهتره که حقمواینجابگیری همینجابگیر

اگربرای روزقیامتم بهتره که اینجاحق منوازش نگیری پس بزاربرای اخرت

رفته ♥سردار♥نفس تازه کندبرگردد/چون ظهورگل نرگس به خدانزدیک است
سلام بله و روز قیامت میگی کاش آدمای زیادی در دنیا بهت ظلم میکردن یا حقت رو میخوردن یا پشت سرت غی ...

یادمه جایی میخوندم که دوست رجبعلی خیاط بهش میگه درعزای مشکلاتی  که دراین دنیاکشیدم اینقدراینجابه من نعمت دادن که میگم ای کاش بعضی ازمشکلاتم که باتوسل حل شدن هرگزحل نشده بود

رفته ♥سردار♥نفس تازه کندبرگردد/چون ظهورگل نرگس به خدانزدیک است