1676
1605

تو کره جنوبی یه خانومی ۴سال پیش دخترشو از دست میده

الان یه دستگاهی اختراع کردن ک اون دختر شبیه سازی شده

بعد با اون دستکشا میتونه حتی دخترشو لمس کنه

قضیشم اینه ک دخترش وقتی ۶سالش بوده یروز حالش بد میشه میبرنش بیمارستان میفهمن سرطان خون داره دیگه همونجا بستری میشه و اخرش میمیره بنده خدا😥

اینم فیلمش

https://www.instagram.com/p/B8OtUJsloAK/?igshid=hmaici9qobyl

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

جیگرمو سوزوندی زن..😞😞😟😟کاش منم میتونستم عزیزدلم رو..هم نفسم رو اینجوری ببینم..😢😢

من به کی قسم بخورم که شکیبا2019 نیستم؟؟! اون در به در کارشناس زیبایی بود..خدایا نمیشد یه برنامه ای بچینی عمه وشوهر عمه ی ما هوس نکنن اسم دخترشونو مثل من بزارن؟؟؟؟؟!!!!!😡😡😂😂😂✌
1677

الهی بمیرم😭😭😭😭😭😭😭

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا    ..  یکی با مشروب تو فکر خداست🍷 ، یکی تو مسجد ب فکر زناست 😏، یکی قمه ب دست تو فکر غیرته 😎💪، یکی تسبیح ب دست تو فکر شهوته📿 ، یکی ریشش و با تیغ زده ،🤵 یکی با ریش مردم و تیغ زده🧔..میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
1665
😥هنو شوهر نکردم

خب دختر😎😎من دارم از فراق عزیزم جز میزنم اشکامم هنو خشک نشده تو پی شوهری..!! برو..برو به درگاه خدا دعا کن سال دیگه این موقع یکی برات کادو روز زن بخره..!!😂😂😂

من به کی قسم بخورم که شکیبا2019 نیستم؟؟! اون در به در کارشناس زیبایی بود..خدایا نمیشد یه برنامه ای بچینی عمه وشوهر عمه ی ما هوس نکنن اسم دخترشونو مثل من بزارن؟؟؟؟؟!!!!!😡😡😂😂😂✌
میگن ارومتر شده چون تونس واسه دخترش تولد بگیره

اخی ..ولی یه حس غربتی داشت نگا کردم ..دلم گرفت

كسي كه به ديگران احترام ميذاره لزوما به اين دليل نيست كه همه شايسته اين احترامن، دليلش اينه كه خودش محترمه.....
😂عزیزم شما دلت شکسته دعات بیشتر میگیره جدا از شوخی خدا بهت صبر بده ایشالا😭

💓💓💓💓💓💓