1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

پول ضامن خوشبختی نیست....!!!!!

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1665

یکی بود میگفت تو پنت هوس گریه کنی بهتر از خونه 40متریه راست میگه دیگه.پول نداشته باشی هم خیلی بده

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد😊خواهان کسی باش که خواهان تو باشد😍☺

دیگه خدایی به اختلاف و دعوا ی زنوشوهری ربطی نداره همه که دعواشون سر پول نیس

خدای مهربونم  منتظر یسری هستم که پس از عسر بهمون وعده دادی 💖💖💖            دلخوشی های بعضیام کوچیکه،مثلا با علط املایی گرفتن از کاربرا انقدر دلشون شاد میشه  که انگار دنیارو بهشون دادن 😂😂خب عزیزم واسه کسی که تند تایپ میکنه وقتی دوتا حرف نزدیک هم باشن مثل (ا)و(و)امکان اینکه دستت اشتباهی بخوره وجود داره یا مثلا نقطه ی حروفو نذاری 😂😂😂ولی عیب نداره فکر کن کارت درسته تونستی طرفو ناک اوت کنی تو بحث 😂😂😂😂😂
دیدم بین فامیل 

نه عزیزم استرس مالی ندارن ولی مشکلات خانواده یا اخلاق یا اختلافات رو که با پول نمیشه حل کرد،مگه میشه پول داد اخلاق یا فرهنگ یا شخصیت کسی رو عوض کرد!!!

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا پولدارای اطراف ما هیچ مشکلی ندارن تنها دغدقشون هم اینکه کدوم کشور و نرفتن بگردن کجا بهتر ۶ست اگه غصه ای هم باشه بر بی پولاس تازه اگر مریضی هم داشته باشن  پول دوا و درمان و دارن  نه ادم بی پول 

من پولدارم یه مانتوی ۳۰۰ تومنی دیدم شوهرم پول نمیده بخرم اه 

بالاخره شوهرت راضی میشه پول روبده ولی کسی که پول اون مانتورونداره کاری ازش ساخته نیست

لایک نکنید لطفا 🌹🙏
ولی نباشه ضامن اختلاف و بدبختی هست

درسته 

اما به شرطی که زیاده خواهی قاطیش نباشه💕

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

نداشتن پول میتونه بدبختی بیاره اما لزوما داشتنشم باعث خوشبختی نیست.

من خانومی میشناسم به شدت شوهرش پولدار، هر چی اراده کنه میخره . البته تجربیات نابی میگذرونه به واسطه پول شوهرش،  اما قلبا احساس خوشبختی نداره چون مشکلاتی با شوهرش داره که غیرقابل حله.

حتی یه بار به قصد طلاق رفت خونه پدرش و به ثروت شوهرش پشت کرد

1645