2726
عنوان

خانواده شوهرم عجیبن

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااا اینم میگه شام بیاین خونه ما بعد میریم می بینیم کوکو گذاش جلومون اونم کم درس می کنه سیر نمیشی ...

بخدا یه باد املت درست کرده بودبرای شش نفر یه تخم مرغ زده بود هی میگفت بخورین ای وای زیاد درست کردم .ما هم از ترس اینکه خب بقیه گرسنه نمونن یه لقمه خوردیم و کشیدیم عقب و هی میگفت دیدین گفتم زیاده ببین موند و اسراف شد😐😐😐😂😂😂خجالتم نمیکشن بخدااا

...
2728
جدا شو کشش نده تا عقدی این اختلاف فرهنگ بیچارت میکنه در اینده

کارشو یکسره کردی رفت  

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  

درکت میکنم 😑

بعد به آدمی که مقیده مرتب و با کیفیت و محترمانه پذیرایی کنه ، میگن کسی برای شکم جایی نمیره، ینی میخوان بگن کارت ارزشی نداره اینهمه زحمت کشیدی، کارمهمی نکردی

حالم بهم میخوره از این رفتار

پدیرایی های زشت خودشون بعد از سه ،چهارماه و سالی یه بار به درک

اینکه کار و شعور مهمونداری  آدم رو بی منت میکنن حال بهم زن تره

پریشب رفتیم خونه مادرشوهرم خونه نبودن با خاهرشوهرم رفته بودن بیرون ما هم گفتیم باشه بعدا میایم و از ...

واااا  

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  
درکت میکنم 😑 بعد به آدمی که مقیده مرتب و با کیفیت و محترمانه پذیرایی کنه ، میگن کسی برای شکم جایی ...

مادرشوهرمن تازه قبل مهمونیای من بهم میگه اگه قراره کلی غذا درست کنی واضاف بیاد مانمیایم خودشون طوری درست میکنن ادم نیم سیرمیشه😁بعد ب من میگن خیلی درست میکنی ونمیایم خونت چون اصراف میکنی

خیلی شبیه همیما خواهرشوهرمنم خونش میلیاردی ولی چندشب پیش رفتیم خونش گفت قراره ته چین درست کنه بمونیم ...

جالبه مادرشوهرم به من میگه زیاد خرید نکنید پولاتونو جمع کنین بعد به دامادش میگف واس دخترم امسال مانتو مجلسی بخریااا 

2706