2726
عنوان

خانواده شوهرم عجیبن

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 61 پست

من مامانم برام سنگ تموم میذاره دیدم اینا لیاقت ندارن مامانم اینارو قسم دادم که عید چیزی برام نیارین مامانم میگه ما به خاطر تو می‌کنیم قرار بود عید برامون مایکرویو بخرن گفتم برام طلا بخر وسایل خونه نخر که فقط من استفاده کنم 

مامان پسر آیندم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریشب رفتیم خونه مادرشوهرم خونه نبودن با خاهرشوهرم رفته بودن بیرون ما هم گفتیم باشه بعدا میایم و از مادرشوهرم اصرار که نرین ها بخدا برین ناراحت میشم و من شام گذاشتم و ای هوار که شام گذاشتم و ... ما هم یکساعت وایستادیم دم درشون تا تشریفشون اومد.رفتیم تو دیدم دو تا سیبزمینی اب پز گذاشته با یه تخم مرغ😐.متنفرم ازین کاراش همچینم میگه سام گذاشتم و شام گذاشتم انگار چیکار کرده اح

...
2728

چیزی نیست ک بخوای خودتو درکیرش کنی مامان من حتمابایددومدل غذا باشه سرسفره اما خانواده شوهرم شده رفتیم میگن غذای دیشب گرم میکنیم میخوریم بمونید وبرامن اهمیتی نداره همینجورک میگی غذاهاشون ساده وبدون گوشته موضوع مهمی نیست راحت بپذیر 

پریشب رفتیم خونه مادرشوهرم خونه نبودن با خاهرشوهرم رفته بودن بیرون ما هم گفتیم باشه بعدا میایم و از ...

دقیقااا اینم میگه شام بیاین خونه ما بعد میریم می بینیم کوکو گذاش جلومون اونم کم درس می کنه سیر نمیشی 

بهشون بگو اینا گداگدوله بازیه ساده زیستی نیست!!

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
واه 😂

درست میگه 

خب انقدر فرق 

وقتی عزت و احترام خانواده تو رو‌مسخره میکنن

و بی اخترامی تنبلی خودشون و خوب جلوه میدن 

فردا انقدر ازهمین کوچولو کارا حرف در میاد که خودت راضی به جدایی میشی 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
شوهرم دست و دلبازه خداروشکر اصلا شبیه خانوادش نیس .ولی چون اونجوری بزرگ شده فک میکنه از ساده زیستی ش ...

خیلی شبیه همیما خواهرشوهرمنم خونش میلیاردی ولی چندشب پیش رفتیم خونش گفت قراره ته چین درست کنه بمونیم بعدباسویا درست کرد ینی رب وبرن وسویا همین😁ولی خب شوهرم چون دست ودلبازه مهم نیست اخلاقای خانوادش برام وپذیرفتمشون

2706