2410
2553
عنوان

خانواده شوهرم عجیبن

1378 بازدید | 61 پست

بچه هاخانواده شوهرم خیلی بیشعورن بخدا.من ی ساله عروسشونم پاشدم رفتم مشهد خونه خواهر شوهرم برا اولین باربرداش جلومون لوبیا پلو اونم ته مونده غذای دیشبش‌و گذاش روز بعد کوکوسیب زمینی مادرشوهرمم هی قربون صدقه دخترش میرف یعنی اعصااابم بهم ریختا مادرشوهرمم همین شکلیه میریم خونش آبگوشتاش انقد گوشت کم داره ک مزه آب میده بخدا خودمم ک تو عقدم نمیتونم تلافی کارای زشتشونو بکنم

جالب اینجاس خودشونو ساده زیست میدونن وشوهرم یجورایی مامانمو ک چن نوع دسرو انواع غذاها رو جلوش میزاره پیش من مسخره میکنه و میگ این کارا فخر فروشیه چ کنم باهاشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

توقعتون‌رو کم کنید 

برای خوراک هم جایی نرید 

البته منکر زشتی کار خواهر نامزدت نیستم که غذای مونده جلوت گذاشتن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714

دلم واست سوخت..بعد عروسیت شوهرت وسایل  دسر و میوه گوشت نخواهد خرید

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

هر کس با یه فرهنگ بزرگ شده کاریش نمیشه کرد.ساده زیستی به غذای ساده گذاشتن سر سفره نیست بهشون بگو.به شوهرتم بگو مادرم خیرسرت بهت احترام میزاره.من بجات بودن سری  بعدی اومد خونتون به مادرت میگفتم سیب زمینی ووتخم مرغ ابپز بزار جلوش .به یکی احترام میزارن جو می گیرتش

دلم واست سوخت..بعد عروسیت شوهرت وسایل  دسر و میوه گوشت نخواهد خرید

شوهرم دست و دلبازه خداروشکر اصلا شبیه خانوادش نیس .ولی چون اونجوری بزرگ شده فک میکنه از ساده زیستی شونه بخدارخواهرشوهرم داره دنبال خونه ۲میلیاردی می گرده

2706