1676
1605
عنوان

خانواده شوهرم عجیبن

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 61 پست

سر شکم تاحالا دعوا نکردم.اما برم جایی ته مونده غذاشو برام بیاره نمیخورم.اصلا

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

پریشب رفتیم خونه مادرشوهرم خونه نبودن با خاهرشوهرم رفته بودن بیرون ما هم گفتیم باشه بعدا میایم و از ...

دقیقااا اینم میگه شام بیاین خونه ما بعد میریم می بینیم کوکو گذاش جلومون اونم کم درس می کنه سیر نمیشی 

1677

بهشون بگو اینا گداگدوله بازیه ساده زیستی نیست!!

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
واه 😂

درست میگه 

خب انقدر فرق 

وقتی عزت و احترام خانواده تو رو‌مسخره میکنن

و بی اخترامی تنبلی خودشون و خوب جلوه میدن 

فردا انقدر ازهمین کوچولو کارا حرف در میاد که خودت راضی به جدایی میشی 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
شوهرم دست و دلبازه خداروشکر اصلا شبیه خانوادش نیس .ولی چون اونجوری بزرگ شده فک میکنه از ساده زیستی ش ...

خیلی شبیه همیما خواهرشوهرمنم خونش میلیاردی ولی چندشب پیش رفتیم خونش گفت قراره ته چین درست کنه بمونیم بعدباسویا درست کرد ینی رب وبرن وسویا همین😁ولی خب شوهرم چون دست ودلبازه مهم نیست اخلاقای خانوادش برام وپذیرفتمشون

1665
دقیقااا اینم میگه شام بیاین خونه ما بعد میریم می بینیم کوکو گذاش جلومون اونم کم درس می کنه سیر نمیشی ...

بخدا یه باد املت درست کرده بودبرای شش نفر یه تخم مرغ زده بود هی میگفت بخورین ای وای زیاد درست کردم .ما هم از ترس اینکه خب بقیه گرسنه نمونن یه لقمه خوردیم و کشیدیم عقب و هی میگفت دیدین گفتم زیاده ببین موند و اسراف شد😐😐😐😂😂😂خجالتم نمیکشن بخدااا

دوست دارم خدای مهربونم  

درکت میکنم 😑

بعد به آدمی که مقیده مرتب و با کیفیت و محترمانه پذیرایی کنه ، میگن کسی برای شکم جایی نمیره، ینی میخوان بگن کارت ارزشی نداره اینهمه زحمت کشیدی، کارمهمی نکردی

حالم بهم میخوره از این رفتار

پدیرایی های زشت خودشون بعد از سه ،چهارماه و سالی یه بار به درک

اینکه کار و شعور مهمونداری  آدم رو بی منت میکنن حال بهم زن تره

1645