1676
1605
عنوان

خانواده شوهرم عجیبن

1186 بازدید | 61 پست

بچه هاخانواده شوهرم خیلی بیشعورن بخدا.من ی ساله عروسشونم پاشدم رفتم مشهد خونه خواهر شوهرم برا اولین باربرداش جلومون لوبیا پلو اونم ته مونده غذای دیشبش‌و گذاش روز بعد کوکوسیب زمینی مادرشوهرمم هی قربون صدقه دخترش میرف یعنی اعصااابم بهم ریختا مادرشوهرمم همین شکلیه میریم خونش آبگوشتاش انقد گوشت کم داره ک مزه آب میده بخدا خودمم ک تو عقدم نمیتونم تلافی کارای زشتشونو بکنم

جالب اینجاس خودشونو ساده زیست میدونن وشوهرم یجورایی مامانمو ک چن نوع دسرو انواع غذاها رو جلوش میزاره پیش من مسخره میکنه و میگ این کارا فخر فروشیه چ کنم باهاشون

سر شکم دعوا نکنید مادرشوهر من اونجا میرفتیم  برامون اصلا غذا درست نمیکرد باز مال تو جای شکر داره

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای قبولیم تو ازمدن وکالت لطفا ی صلوات محمدی پسند بفرستید 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

خانواده شوهر عوض نمیشن این ماییم ک باید عادت کنیم ب کاراشون

دلم میخواهد خودم را از تنم دربیاورم  بشورم  بچلانم و روی طناب حیاطمان پهن کنم..فردا بیایم و ببینم باد مرا با خود برده است...😔💔💔💔💔

توقعتون‌رو کم کنید 

برای خوراک هم جایی نرید 

البته منکر زشتی کار خواهر نامزدت نیستم که غذای مونده جلوت گذاشتن

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

من یک عدد قربانیم ک از شدت بدی خانواده همسر و خود همسر دارم ب مرز نابودی میرسم

دلم میخواهد خودم را از تنم دربیاورم  بشورم  بچلانم و روی طناب حیاطمان پهن کنم..فردا بیایم و ببینم باد مرا با خود برده است...😔💔💔💔💔
1665

دلم واست سوخت..بعد عروسیت شوهرت وسایل  دسر و میوه گوشت نخواهد خرید

شبی در حالت مستی گفت عاشق گیسوی کمند است...موهای من از همان روز و همان شب بلند است..اونی که شما بش میگی روشنفکر ..ما بش میگیم بی غیرت... شیطان میدانست چه خواهیم شد و سجده نکرد...کاربری قدیمی ام ایندفه بترکونین قهر میکنم میرم واس همیشه😠اخه من که یه گوشه نشستم نگاتون میکنم چیکارم دارین😢😠😠😠جون هر کی دوس داری لایک نکن عوضش ریپلای کن ریپلای دوس دارم..

هر کس با یه فرهنگ بزرگ شده کاریش نمیشه کرد.ساده زیستی به غذای ساده گذاشتن سر سفره نیست بهشون بگو.به شوهرتم بگو مادرم خیرسرت بهت احترام میزاره.من بجات بودن سری  بعدی اومد خونتون به مادرت میگفتم سیب زمینی ووتخم مرغ ابپز بزار جلوش .به یکی احترام میزارن جو می گیرتش

دلم واست سوخت..بعد عروسیت شوهرت وسایل  دسر و میوه گوشت نخواهد خرید

شوهرم دست و دلبازه خداروشکر اصلا شبیه خانوادش نیس .ولی چون اونجوری بزرگ شده فک میکنه از ساده زیستی شونه بخدارخواهرشوهرم داره دنبال خونه ۲میلیاردی می گرده

من مامانم برام سنگ تموم میذاره دیدم اینا لیاقت ندارن مامانم اینارو قسم دادم که عید چیزی برام نیارین مامانم میگه ما به خاطر تو می‌کنیم قرار بود عید برامون مایکرویو بخرن گفتم برام طلا بخر وسایل خونه نخر که فقط من استفاده کنم 

مامان پسر آیندم ❤️

پریشب رفتیم خونه مادرشوهرم خونه نبودن با خاهرشوهرم رفته بودن بیرون ما هم گفتیم باشه بعدا میایم و از مادرشوهرم اصرار که نرین ها بخدا برین ناراحت میشم و من شام گذاشتم و ای هوار که شام گذاشتم و ... ما هم یکساعت وایستادیم دم درشون تا تشریفشون اومد.رفتیم تو دیدم دو تا سیبزمینی اب پز گذاشته با یه تخم مرغ😐.متنفرم ازین کاراش همچینم میگه سام گذاشتم و شام گذاشتم انگار چیکار کرده اح

دوست دارم خدای مهربونم  

چیزی نیست ک بخوای خودتو درکیرش کنی مامان من حتمابایددومدل غذا باشه سرسفره اما خانواده شوهرم شده رفتیم میگن غذای دیشب گرم میکنیم میخوریم بمونید وبرامن اهمیتی نداره همینجورک میگی غذاهاشون ساده وبدون گوشته موضوع مهمی نیست راحت بپذیر 

1651