2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرتون الان چندسالشه؟ ادرارش توی روز چطوره؟؟هرچندساعت میره دستشویی وکنترل ادرارش چطوره ورفتن ورسوندن خودش به دستشویی عادیه یا اورژانسی باید خودش وبرسونه؟؟جلوی شلوارشم نم میزنه؟

عاشقتم خدا
2728
پسرتون الان چندسالشه؟ ادرارش توی روز چطوره؟؟هرچندساعت میره دستشویی وکنترل ادرارش چطوره ورفتن ورسوندن ...

هفت سالشه تو روز میره هر دو ساعت یه بار گاهی که مشغول بازیه جلوی شلوارش کمی خیس میشه 

شما مشهدید؟،تاحالا چه درمانهایی انجام دادید؟؟ازطب اسلامی هم استفاده کردید؟

بله مشهدیم بردمش دکتر انواع آزمایشها و سونوی کلیه کرد گفت مشکل نداره یه دوره هم قرص مینیرین خورد ولی جواب نداد 

طب اسلامی نه تا حالا امتحان نکردم 

پسر من ۹سالشه اونم معمولش هردوتاسه ساعت میره ولی گاهی هریکساعتم شده که میره... گاهی باید سریع خودش برسونه وگاهی هم قبلش اولین قطراتش میچکه توشلوارش..دقت کردم وقتی هوای سرد بهش بخوره یا مرکبات وسردی بخوره..بدارمیشه....نظر دکترش چی بود؟گفت مثانه مشکلی نداره،؟نوارمثانه هم گرفتید؟اسم دکترش چی بود؟

عاشقتم خدا
پسر من ۹سالشه اونم معمولش هردوتاسه ساعت میره ولی گاهی هریکساعتم شده که میره... گاهی باید سریع خودش ب ...

دکتر رفاهی بردمش برای سونو هم دکتر اسفندیاری 

گفت همه چیش اوکیه حجم مثانه خوبه گفت اگر توی من یا پدرش همچین مساله ای بوده خیلی سخت نگیرم و تحمل کنم 

واقعا هم بوده پدرش هم این مشکلو داشته فکر میکنم باید تحمل  کنیم به هیچ وجه دعواشون نکنیم سرزنششون نکنیم تحمل کنیم تا خودشون خوب شن 

ولی گرمیجات موثره دم نوش نعنا و سیاهدونه چند روز دادم بهش خوب بود ولی چون خیلی گرماییه گر میگرفت منم دیگه ندادم گفتم اذیتش نکنم