2410
2553
عنوان

خونه تکونی😖

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 23 پست

من ویترینامو تمیز کردم کابینت‌ها هم ریختم بیرون دوباره چیدم کاشی ها هم پاک کردم امروزم یخچال تمیز کردم 

مونده در کابینت و کف آشپزخونه و گاز وموکت اوووو کلی دیگش مونده

بچه ها من پری ام دیروز فشارم 7بود داشتم از سردرد میمردم کلا فشارم پایینه چی بخورم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیم دیره خونه ی ما ۳۰۰متره😐

ماشالله عكس بده ببينيم 🙃

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
2456
2714
از الان همه حسش به اینه که تمام چیزهایی که شستی وخریدی یه روز مانده به عید بچینی حال میده خدایی

بله درسته و واقعا هم حس قشنگیه.

ولی خب آدمها طبق زندگی خودشون برنامه ریزی میکنن و ب کارهاشون رسیدگی میکنن.خوبیشم اینه ک دیگه برای سال جدید خسته نیستم و هل هلکی کارامو انجام نمیدم😆