1676
1605

من از کشو لباس  شرو کردم دارم میمیرم 😐

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

زوده هنوز

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ما خونه تکونی نداریم  

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........
1522

من تموم کردم😎

خوووبه ک تو دل بستی ب این عشق💑..خوووبه آخرش ب تو رسیدم👰تو رو ب دنیا نمیدم💖..تو رو دوست دارم شدیدن💓..این عشقه ک من و تو خوشبختیم💑..توی دل هم رفتیم💏..عاشقای سرسختیم عشقمممم❤

من هی میخوام شروع کنم ولی حالشو ندارم هی میگم از فردا از فردا

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شک ندارم دامنم سبز میشه به مهربونی و رحمتت شک ندارم پیشاپیش هزاران بار شکرت شکرت میدونم بازم ناامیدم نمیکنی دستمو خالی نمیزاری 
1668

کشو ها کمد و داخل کابینتهای اشپزخونه و یخچالو فریزر همین

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻تو هوامی یا دوامی که بی تو دل اروم نداره❤

من يه اتاق خواب تموم كردم فقط پردش مونده تميز كنم چون فلزيه نميشه بشورم جارختخوابي دوباره چيدم روتختيمو شستم  حالا گرد گيري هفته اخر مونده از فردا ميرم اشپزخونه

‏انقدر دستامو با الکل ضد عفونی کردم که تا در الکل رو باز می‌کنم دستام می‌گن سلامتی همه ‌مریضا، همه کر نا  يي  ‌ها، همه قرنطینه‌ایا.‏امروز رفتم بيمارستان تست كر و نا  بدم١٠ تومن ويزيت دكتر شد ١٠٠تومن شاباش دادم پرستارا داشتن ميرقصيدن:)
خیلیم دیره خونه ی ما ۳۰۰متره😐

مگه درودیوارم میسابی که به متراژ گفتی 😐

دوروز برا شستنیا زمان لازمه.بشوری اتو کنی .یه هفته هم برا گردگیری و جارو و مرتب کردن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

من ویترینامو تمیز کردم کابینت‌ها هم ریختم بیرون دوباره چیدم کاشی ها هم پاک کردم امروزم یخچال تمیز کردم 

مونده در کابینت و کف آشپزخونه و گاز وموکت اوووو کلی دیگش مونده

بچه ها من پری ام دیروز فشارم 7بود داشتم از سردرد میمردم کلا فشارم پایینه چی بخورم خوبه

خیلیم دیره خونه ی ما ۳۰۰متره😐

ماشالله عكس بده ببينيم 🙃

‏انقدر دستامو با الکل ضد عفونی کردم که تا در الکل رو باز می‌کنم دستام می‌گن سلامتی همه ‌مریضا، همه کر نا  يي  ‌ها، همه قرنطینه‌ایا.‏امروز رفتم بيمارستان تست كر و نا  بدم١٠ تومن ويزيت دكتر شد ١٠٠تومن شاباش دادم پرستارا داشتن ميرقصيدن:)
1651