2726
عنوان

موهام داغون شده😔توروخدا کمک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 26 پست
منم موخوره گرفته هرچیم کوتاه میکنم نمیشه😤

شاید کبدت خشکه

اب زیاد مصرف کن یه مدت مصرفه ادویه جات و پفک و چیپس اینارو قطع کن..بعد ببین جواب میده یانه

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد..
ترکیب زرده تخم مرغ ، روغن نارگیل ،جوشونده ی گل ختمی ، ماست

این ترکیب زرده تخم مرغ + روغن 

قبل ازحمومه دیگه؟

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ماسک موی دیترون استفاده میکنم واقعا عالیه موهامو خیلی نرم میکنه بعد از حموم هم ک موهام هنوز نم داره ب پایین موهام روغن ارگان یا نارگیل میزنم خیلی کم در حد چند قطره ک چرب نشه بعدم سشوار و تامام 😐 اینکارارو نکنم موهام مثل پشمک پف میکنه و سختم شونه میشه😑

❄❄❄❄❄

اینو بخر خیلی خوبه قیمتشم مناسبه ۲۵ت

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
کلا یک بار‌ رنگ‌کردم اونم قبل از عید پارسال! 

حتما بعد حمام ارگان بزن یه اسپری هم هست بعد حمام رو موهای خیس بزن اسمش لوسیون موی بدون ابکشی ترام کالر شکلاتی عالیه منم عین تو بودم فقط اینا خوبش کرد یکمم از این ماسکای گیاههی خونگی درست کن بزن موهات