2726

برام دعا کنید که خوشبخت بشم وواقعا عید ازدواج کنم

نظر شما در مورد ازدواجم چیه؟ چند نفر گفتن قبل خواهرم ازدواج میکنم...خوشبخت میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم تو اون تاپيكت گفتي خواهرت ٣٥ سالشه چرا ازدواج نكرده پس ؟ مورد خوب نبوده؟

نه عزیزم مورد خوبی تا حالا نبوده و خودشم تاحالا دوست نداشت ازدواج کنه تازگیا به خاطر من میخواد ازدواج کنه چند تا خواستگارمو به خاطرش رد کردم ناراحت شده....براش دعا کن🙏

نه عزیزم مورد خوبی تا حالا نبوده و خودشم تاحالا دوست نداشت ازدواج کنه تازگیا به خاطر من میخواد ازدوا ...

اي جانم انشاالله كه هردوتون با دوتا مرد خيلي خوب ازدواج ميكنيد و خوشبخت ميشيد❤️❤️❤️❤️

بنظرم شما الان وقت ازدواجت نیست و دعا نکن زودتر از خواهرت ازدواج کنی گناه داره

خواهرم دوست نداره ازدواج کنه از ازدواج خوشش نمیاد زندگی مجردی رو دوست داره...اگرم ازدواج کنه فقط به خاطر منه...منم میخوام زودتر ازدواج کنم اون خیالش راحت شه و انتخاب بهتری داشته باشه

برام جالبه هیچ زمینه فکردی ازتون ندارن نظر میدن کلا خودم همیش راجعبه دوستام اطرافیان ک کیشنایم حسم درست میگ اما کسی نشناسم امتحان نکردم چون ی حسه باید باشه ک بش گف

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره