2726

همسرمن بازاریابی بلده وخودش هم بازاریابه قوی هست اگه جوابای دقیق میخوای دوساعت دیگه میادخونه ازش میپرسم سوالتو

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه سوالی خوب بگویید

عزیزم من میخوام برای یکی از آشنایان بازار یابی کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم 

تا حالا اصلا این کار رو انجام ندادم نمیدونم باید چیکار کنم 

میشه شما لطف کنید منو راهنمایی کنید؟

این دوست من دستگاه‌های پزشکی و زیبایی درست میکنه ولی نمیدونه چطور تبلیغات کنه و خودش رو معرفی کنه بازار هدف هم مشخصه دکترها هستن 

من میخوام کمکش کنم ولی نمیدونم چطوری

عزیزم من میخوام برای یکی از آشنایان بازار یابی کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم  تا حالا اصلا ا ...

اول ارز همه باید شغلش را معرفی کندو محصولات را کامل و جامع ادیفای کند و ارزش کالا و محصول را بالا ببرد پیش مشتریان و حس خوب انتقال دهد به آنها و بتواند جلب توجه کند تا رضایت حاصل شود 

اول ارز همه باید شغلش را معرفی کندو محصولات را کامل و جامع ادیفای کند و ارزش کالا و محصول را بالا بب ...

یعنی تک تک باید بره پیش دکترها تا خودش رو معرفی کنه؟ 

مگر داروخانه نمی خواهد برود؟

نه دستگاه‌های پلاسما جت درست میکنه 

داروخانه که نمیفروشن 

پلاسما جت تو زمینه‌های مختلف خیلی کاربرد داره از نساجی گرفته تا بسته بندی و زیبایی ولی فعلا کاربرد زیبایی به نظر خودمون سود آورتره

نه دستگاه‌های پلاسما جت درست میکنه  داروخانه که نمیفروشن  پلاسما جت تو زمینه‌های مختلف خ ...

بیمارستان هم مسئول دارد باید آن را پیدا کنید و با اعتماد نفس بالا خود را معرفی کنید فقط محکم صحبت کنید اگر ضعف نشان دهید دیگه اوضاع خراب میشود ،گام اول که برخورد اولیه هست را قوی بردارید

بیمارستان هم مسئول دارد باید آن را پیدا کنید و با اعتماد نفس بالا خود را معرفی کنید فقط محکم صحبت کن ...

درمورد بیمارستانها باید با مدوم مسعول صحبت کنیم 

ریاست بیمارستان؟

بیمارستان هم مسئول دارد باید آن را پیدا کنید و با اعتماد نفس بالا خود را معرفی کنید فقط محکم صحبت کن ...

خودش خیلی درگیر کاره و اصلا وقت نداره برای اینکه بره اینور و اونور 

هزینه‌های رفت و آمدم بماند 

به نظرتون تلفنی هم میتونیم جواب بگیریم؟

یه پیج اینستا درست کردیم دستگاه‌هایی که ساختیم رو میزاریم اونجا 

زنگ میزنیم به دکترها یه توضیح میدیم درمورد خودمون بعد میگم شمارتون رو لطف کنید تا به واتساپ مشخصات تماس و آدرس ایسنتامون رو بفرستم

به نظرت این روش خوبه؟

خودش خیلی درگیر کاره و اصلا وقت نداره برای اینکه بره اینور و اونور  هزینه‌های رفت و آمدم بماند ...

اصلا جوابگو نیست ،فقط حضوری باید تشریف ببرید ،ملاقات حضوری خیلی توی بیزینس مهم هست تا جلب و جذب مشتری انجام شود ،تلفنی تاثیر ندارد و جواب درستی نمیگیرید

اصلا جوابگو نیست ،فقط حضوری باید تشریف ببرید ،ملاقات حضوری خیلی توی بیزینس مهم هست تا جلب و جذب مشتر ...

باید کلاس کاری خود را بالا ببرید و زمان بگذارید تا نتیجه گیری هم باید پیگیر باشید و زود خسته نشوید

2706