2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز ولن تاینی..کادو داده بهت...خدا از هر چی خاعن پسته نگزره

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2731
2738
اره مخصوصا اینکه تولدمو و روز زن و ولنتاین همه تو همین جمعه لعنتی هست 

تف بهش

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
واقعا یه زن تنها تو این جامع با یه برچسب مطلقه چکار میتونه بکنه  فکر کنم تحمل بهتر باشه😢😢😢

شما اینجور فکر میکنی ..ولی شخصا این نطرو ندارم 

برچسب مطلقه یعنی چی اصلا ..اونم الان که طلاق دوم و سوم هم عادی شده ..زندگی که توش پیشرفت و حال خوب نباشه رو من 1 لحظه تحمل نمیکنم ..تو شخصیتم نیست کلن سوختن و ساختن ...حالا شما میتونی که ادامه بده 

شما اینجور فکر میکنی ..ولی شخصا این نطرو ندارم  برچسب مطلقه یعنی چی اصلا ..اونم الان که طلاق د ...

عزیزم فکر کنم شما آینده ات برات روشنه ولی من واقعا میترسم از تنهایی از اینکه بعد از اون چطور باید خودمو جمع جور کنم از اینکه خیلی از ارزوهامو بخوام با خودم به گور ببرم آدم باید یه پشت وپنهای داشته باشه که بخواد یه قدمی به این مهمی تو زندگی برداره 

شاید واقعا من شخصیت ضعیف و ترسویی دارم ولی واقعا نمیدونم باید چیکار کنم بعداز ده سال واقعا سخته برام 

2706