2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو نامزدی یه بار باهاش صحبت اومدم بکنم در این حد که بدونم اسمش چیه اصلا...گفت سرم درد میکنه اون موقع تنها بودیم وقتی همسرم اومد نشست باهاش گفتن و خندیدن منم از تو کیفم قرص درآوردم گفتم سردرد داشتی قرش بدم‌...به حد مرگ ازش متنفرم خیلی کارا کرد...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ما کل خانواده اینطورن فقط و فقط سالی یکبار اونم با دعوت  البته تو یه محل هستیم و اتفاقی بیرون ...

نه دیگه تا این حد آجی جونم آدم باید یکم روی خوش ب دیگران نشون بده  این لجم درمیاره 

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738
ما کل خانواده اینطورن فقط و فقط سالی یکبار اونم با دعوت  البته تو یه محل هستیم و اتفاقی بیرون ...

من و جاريم توي يه ساختمونيم و سالي يكبار خونه هم ميريم..منم ادم خونگرميم ولي با جاريم راحت نيستم چون ادم منفي فقط بد شوهرش و مادرشوهرما ميگه منم خوشم نمياد.تو روي مادرشوهرم اينا عاليه ولي پشت سر همش بد.منم خوشم نمياد

چی گلم

میگم منم مثل جاریتم.

سالی ۱ بار میرم  خو نشون.

البته تو خونه ی مادر شوهرم هم نمبینمشون .

چون تایمی میرم که اونا نیستن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2706