1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

نشونم داد

من خودمم نمیدونم چرا قط شدم نی نی یار پاسخگو باش من دختر بی ازاریم گناه دارم 😕 وقتی پست میذارم میام از اول میخونم میگم این خانومه چقدر مثل من حرف زده😕 بعد نگا به اسمش میکنم میبینم عه اینکه خودمم😐 هنوز با کاربری جدیدم اشنا نیستم😕
1522

از بهشت تاپیک میزنی؟ 

واس جهنمیا موز ببر حداقل  

با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان آبی از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم      خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
1665
عالی سوپرایز شدم😁

😁😁😁😁😁

من خودمم نمیدونم چرا قط شدم نی نی یار پاسخگو باش من دختر بی ازاریم گناه دارم 😕 وقتی پست میذارم میام از اول میخونم میگم این خانومه چقدر مثل من حرف زده😕 بعد نگا به اسمش میکنم میبینم عه اینکه خودمم😐 هنوز با کاربری جدیدم اشنا نیستم😕

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"پسرم نفسمه"👶❤من میخوام مامان بشم دوباره.تیکرم هنوز واقعی نیست میشه یه صلوات مهمونم کنی؟***درخواست دوستی هیج کسی رو قبول نمیکنم چون حرف خصوصی با کسی ندارم لطفا ناراحت نشید***

سوپرایز امشب من؛

مریض بودم داشتم میمردم

شب شوهرم یه ماشین آدم آورد خونه واسه شام

😐

گاهی وقتا به مادربزرگا، کلا به پیرزن ها بگید امروز چقدر خوشگل شدی مادربزرگ. دخترا عاشق شنیدن این جمله هستن، حتی اگه هشتاد سالشون باشه👌💜
قراره من شوهرمو سوپرایز کنم چون هنوز خبری از تبریکو کادو نیست منتظرم از سر کار بیاد تا حسااابی از خج ...

ووووی دعوا نکنیاااااا

یاسمن 98 سابقم بازم ترکیدم اه😧 برای جور شدن جهیزیم صلوات میفرستین مرسی🙏
بعد بگو چرا میترکم😂😂😂

عصبانیم خاهر🤣🤣🤣🤣

1651