2733
2739
عنوان

درس خوندن دیگه دار خر میشهههه😒😒

184 بازدید | 17 پست

من عاشق هدفمم بهش قول رسیدن دادم 😍

ولییییییییی تو این راه دارم دامغون میشمممم😳

میخونی میخونی دانشگاه قبول میشی ...

دوباره میخونی میخونی.....

حالام دوباره باس بخونی بخونی  برا....

😤😤😤اخرم جونت در میره😤😤😤....

.......................ایزی ایزی تامام تامام............

ولیییییی من دوسش داااارممممم😒😘😙😘

شما میونتون با درس چجووورعه؟؟؟؟😲😲😲

#فردایی#‍ وجود نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم فردا امتحان دارم فقط ۴۰ صفحه خوندم

به شدت هم مریضم😫😫😫😫

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من میونم بادرس اینجوریه که تا از 2متری جزوه رد میشم جزوه جیغ میکشه...متوجه شدین یا بیشتر توضیح بدم؟ در ضمن درس خوندن از همون اولشم خر بود

باد می ورزد....میتوانی مقابلش دیوار بسازی یا اسیاب بادی انتخاب باتوست....
2738

خرررر بوووود دلبندم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

☺😆😡😆😕😢😕😢😕😕😢😕😧😕😧😧😕😕😧😕😧😕😧😕😕😧😕😧😧😦😠😡😠😠😠😠😠😢😠😠😠😡😠😦😠😦😠😢😕😢😕😧😆😢😕😢😕😢😆😆😢😕😢😕😧😕😧😕😕😧😕😢😆😢😉😇😤😦😕😕😧😕😧😕😕😧😕😧😕😢😣😧😣😧😣😕😧😕😧😕😧😕😧😕😧😕😧😊😇😉😇😉😇😉😇😇😢😯😆😆😢😆😆😢😕😧😚😷😛😟😞😛😷😛😰😲😲😰😳😰😳😰😍😍😍😷😍😷😷😘😷😳😷😵😩😶😜😶😜😩😜😰😜😷😜😰😜😷😜😷😛😷😰😛😰😳😰😵😲😟😲😟😰😜😰😜😜🙏😹🙏😹🙏😹🙏😸😺😸😺😺😸😺😸🙏🙋🙆🙌🙆🙌🙅🙌🙅🙋🙆🙋🙋🙋🙋🙇👩👶👶👩👶👩👶👶🙉👶🙉👶👩😿👶👩😿👩😿👩😿😿🙉👩😾👨😾😾😧😧😧😤😤😴😤😤😧😤😧😤😧😤😤😤😳😤😳😤😤😳😤😳😤😳😤😤😳😤😳😤😳😤😳😤😤😤😲😤😲😤😤😲😤😲😤😤😲😤😲😤😲😤😲😤😤😲😤😲😤😤😲😟😲😤😲😤😲😤😤😍😟😍😟😲😟😲😟😲😤😤😲😤😲😤😲😤😲😤😤😲😤😱😲😟😟😳😰😩😮😳😑😨😮😵😮😵😵😣😵😮😩😩😨😨😨😨😨منننننن آرووووومم

2706