1676
1605

یه پسر اگر بخواد میتونه به هیچیم بستگی ندا ه اگر نمیاد قصدشو نداره و تامام

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

فکر نکنم کسی بوده باشه

شرایط و قصدش باید باشه

لطفا الاف دوست پسر نشید

میشناسم 16 ساله مناظر دوست پسرش بیاد خواستگاریش 

همه رو پروند از خودش از همه چیش گذشت واسه اون مردک

هنوزم تشریف نیاوردن داره پول جمع میکنه به خیال ایشون

1668

يعني صاف كردي با اين تاپيكت

شمارشو بده من زنگ ميزنم باهاش حرف ميزنم راضيش ميكنم ميگم بياد خواستگاريت فقط ديگه اينو نپرس 😐😐

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

من

دانشجو بود نه قصدشو داشتیم نه حرفشو میزدیم

یه میرفتم باشگاه اومد همو دیدیم خیلی معمولی مث همیشه گفت یه کار مهم دارم باهات رفتی خونه زنگ بزن 

منم بیخیال اومدم خونه چن ساعت بعد رفتم سراغ گوشی دیدم چن بار زنگ زده

زنگ زدم شرایطشو گفت بعدم گفت باهام ازدواج میکنی

چون دوسش داشتم قبول کردم

نه خونواده من راضی بودن نه اونا هر کدومم به دلایلی

اخرشم با یه بچه جدا شدیم اون بعد 2سال منم 3یا 4سال بعد جدایی هر دو ازدواج کردیم

در حال حاضر خوشبختم اونو خبر ندارم

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡

عزیز دلم چقدر از ته دلم درکت میکنم چقدر شبیه منی من به هر امامی که بگی متوسل شدم تو کربلا ضجه زدم ۳ سال متلاشی شدم نشد که نشد میدونی چرا؟ چون اون نمیخواست به همین راحتی الانم یکی بهتر از ان نصیبم شد دو تا بچه دارم خودتو ناراحت نکن یه مدت بعد میخندی به حالت من تو کوچه ها آواره میشدم گریه میکردم به خدا میگفتم حتی اگر بدبخترین بشم باز میخوامش

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بابا 5 بار این سوال رو پرسیدی یه بارم یه جور دیگه پرسیدی قرار نیست همه دوست پسرا شبیه هم باشن که 

کسی ممکنه قصد ازدواج داشته اما نگاه می کرده می دیده شرایط نداره اما یهو شرایط جور می شه

اونی که رفته رفته 

به فک اینده باش گلم رها کن خودتو

💕💕💞  توکل به خدا  💞💕💕
1651