2733
2734
عنوان

من یه دهاتی هستم و بهش افتخار میکنم

8168 بازدید | 137 پست

دهات به دنیا امدم 

دهات بزرگ شدم

به غیرتم برخورد والا

خیلی ناراحت شدم

تاسف کلمه کوچیکیه

پ.ن: در خصوص اون تاپیک که به دهاتی ها توهین شد

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی گفتن کدوم تاپیک؟😤

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

ولشون کن نبینم کسی لیوان در گونی برنج منو اذیت کرده باشه همین روستا و کشاورزی نبود هممون تا الن از گشنگی مرده بودیم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

اصالت همه بر میگرده به یه دهات هرکی نداره یعنی بی اصالته عزیزم

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2738

من و عید دعوت کن

خونه کرایه میدن واسه چند شب؟ کجایی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706