2410
2553
عنوان

یعنی میشه ایااا؟؟؟

32 بازدید | 3 پست

من امسال تو یه مدرسه میرفتم کارورزی یه روز در هفته از همون اول مدیر گفت من سال بعد معلم نمیخوام یعنی به این امید نیا ولی من رفتم ک کار یاد بگیرم...دو سه جلسه ک معلماشون نیومدند من رفتم سر کلاس و به بچه ها درس دادم..بچه ها خیلییی راضی بودند یعنی میگفتن توروخدا به جای معلممون بیا و ماحرف شما رو بهتر متوجه میشیم.‌‌.حالا یکی از معلما حامله شده و احتمالا سال دیگ نمیاد..مدیر شنیدم داشت به یه معلما میگفت من یه معلم فیزیک ک درس من هست گذاشتم زیر سر برای سال دیگه..‌خیلی نا امید شدم خب از جهتی هم حق داره بلاخره من سابقه اونجوری ندارم..دیروز به مدیر گفتم میشه برید نظر دانش اموزارا درباره تدریس من بپرسید گفت اتفاقا ذهن منو خوندی و من میخواستم همینکار را کنم...یعنی میشه منو برای سال دیگه انتخاب کنه؟؟؟؟

ان شا الله ک انتخاب می کنه 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720