2737
2734
عنوان

نظر شما چــــــــیست؟ |:

188 بازدید | 12 پست

به نظرتون خانومای خونه دار بیشتر از خانومای شاغل خیانت میبینن؟؟؟

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم بیشتره یا کمتر

ولی اطرافم هرچی زن شاغل دیدم با اقایون راحت تر بودن تا زنهای خونه دار

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

وا عجب حرفهایی در میارینا...

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2738
واقعا چه استدلال های ........ای 😣😣😣😣

نظر خواهی بود نه استدلال 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<

کلا ذات مرد درست نباشه که خیانت میکنه حرفی توش نیست ولی گاهی اوقات عدم رضایت از زندگی زناشویی هم میتونه روی خیانت کردن یه مرد سست عنصر اثر بذاره

مثلا زن شاغلی که عادت کرده باشه به دستور دادن به زیر دست ها و کارگر ها یا محیط شغلی ازش یه آدم عصبی بسازه شاااااید بیشتر در معرض خیانت دیدن باشه 

و یا زن خانه داری که برای گرم نگه داشتن خونه تلاشی نمیکنه و همش افسرده ست و دراز کش شاید بتونه روی مرد سست عنصر اثر بذاره

البته خیلیا هم هستن مثل مادر شوهر من یه آدم تنبل که هیییییییییچ کاری انجام نمیده همیشه خدا خوابه یا دراز کشیده توی هفته مجموعا سه دفعه غذا میپزه همونم با هزار منت که خدا شاهده مزه و بوی گند میده در حدی که شده بوی غذاش پیچیده و مهمونم از راهروشون رد میشید دماغشو گرفت و عق زد پرسید این چه بوی گندیه؟ وقتی گفتم غذاست فکر کرد دارم باهاش شوخی میکنم

اخلاق هم که نداره همش داد میزنه من بودم تا حالا صد بار طلاقش داده بودم ولی خوب نمیدونم روی چه حسابی پدرشوهرم خیلی بهش وابسته ست اسمشو نمیشه دوست داشتن گذاشت ولی وابسته ست