2726
عنوان

تند رفتم؟+اسکرین شات

141251 بازدید | 1286 پست

سلام دوستان ، من یه دوستی دارم که هروقت دلش میخواد پشت همه حرف میزنه اما به محض اینکه من از کسی دلخورم یا چیزی میخوام بگم سریع میگه واااای غیبت نکن من دلم نمیخواد غیبت بشنوم

حالا من یه شخصیتی دارم که کلا خیلی دیر از کسی دلخور میشم و زود یادم میره اما دوست نداره بزنه تو برجکم حالا امشب بحثمون شد ببینید پیام آخر رو نباید میفرستادم یا نه ، اگه بده بگید حذفش کنم چون هنوز نخونده

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  

دوست ندارم بزنه تو برجکم*

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

2706