2726
عنوان

من یک مادرم...

579 بازدید | 28 پست

من یک مادرم ...

در بدنم موجودی در حال شکفتن است ...

در وجودم ، وجودی پر از شوقِ زندگی دارم ....

خواهریا.من چند روزه جنین انتقال دادم میشه هر کدوم تونستین با دل پاکتون یه دعای کوچولوی منم کنین؟؟؟ نمیخوام کسی اذیت شه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی بحق بزرگی خدا .تو نامیدی دستام  از تو اتیش گرفت ومعجزه کرد برام منم مادرشدمم .توهم مادرشدییی

مبارکت باشه مامان جونن .خیر بچتو ببینی الهی

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

ممنون عزیزه دلم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
الهی بحق بزرگی خدا .تو نامیدی دستام  از تو اتیش گرفت ومعجزه کرد برام منم مادرشدمم .توهم مادرشدی ...

ممنون داشتم ...خدا بچتو نو حفظ کنه برات

ان شاالله هرچی صلاحت باشه برات اتفاق بیوفته؛ برات صلوات فرستادم

ممنون خواهری

از ته ته قلبم برات دعا کردم و کللللی صلوات میفرستم امشب قبل خواب  انشاللله به زووودی زود خبر خ ...

ممنون خوشگلم...خدا بهتون خیر بده

ان شالله كه به حق ذات معصوم وبي گناهشون ودل رنجديده همه مامانايي كه آرزوي ني ني دارن بچه هات واست بم ...

ممنون عزیزه مهربون

2706