2733
2734
عنوان

مدل شینیون مو و آرایش صورت میخوام

6701 بازدید | 26 پست
سلام
میشه اگر کسی میتونه برام مدل شینیون مو و آرایش بگذاره ممنون من هفته دیگه عروسی داریم و نمیدونم چکار کنم در ضمن میخوام با شوشو هم برم آتلیه عکس بگیرم
اگر لطف کنید ممنون میشم
توی اینترنت سرچ کردم خوشم نیومد
آرایش نه میخوام خیلی غلیظ باشه نه خیلی ساده میخوام یک جورایی خیلی شیک باشه
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
رازمیری عزیز موهام مشکیه
و چشمام قهوه ای تیره و پوستمم نه سفید نه سیاه مامانم اینا میگن گندمگونم
شینیون میخوام بکنم البته موندم سر دو راهی اول اینکه موهام کوتاه تا روی شونه نمیدونم میشه بستش یانه بعدشم یک کلاه گیس دارم که فقط ماله پشته که به رنگ موهامه و بلند نمیدونم از اون استفاده کنم یا نه؟
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
عروسی فامیل نزدیکه حالا واسه عروسی زیاد جوش نمیزنم واسه اینکه با شوشو میخوام برم عکس بگیرم خیلی دوست دارم شیک باشه بعدشم چند بار با موهای باز عکس گرفتم میخوام این بار بسته باشه
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هر قسمتی که میخوای تاپیک بگذاری میری و بالا سمت چپ نوشته موضوع جدید وقتی روش کلیک کنی میتونی تاپیک بگذاری
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2728
97 نفر اینجا را دیدن بدون هیچ نظری من خیلی بیشتر از دوستان نی نی سایتی انتظار داشتم ولی در این 2-3 روز هیچ کس جواب سالت من و نداده
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2738
مامی سپهر مرسی از جوابت
من فقط خواستم دوستان برام عکس بگذارند و مدلها را با عکس به من نشون بدند تا من از اون عکسا انتخاب بکنم هم مدل آرایش هم شینیون فقط همین
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
خانمی بهتر بری تو تاپیک fashion&beautyو تاپیک گفتگوی آرایشی بهداشتی کلی عکس آرایش وشینیون دوستان گذاشتن فقط باید صفحات زیادیو بازکنی،درضمن تو گل بزن سایت زیباسازان کلی عکس توش هست.
خواهش میکنم رویا مامان انشاالله چیزی خوبی پیدا کنی.من خودم چندوقت پیش عروسی بودم رفتم آرایشگاه موهامو برام پیچوند ووقتی بازش کرد از بغل گوشهام جمعش کرد جلوی موهامو یک طرفه کرد وخیلی کم برام چرتی از بغل ریخت .آرایشمم یاسی ملایم زد چون لباسم بنفش بود.اما شما گفتی موهات کوتاهه تا سرشونت.فکرنکنم بشه پیچوند من اگه جای شما بودم میرفتم موهامو مدل لیر یا پر میزدم ومیدادم برام سشوار کنن خیلی خوب میشد.البته ببخشید نظر دادم.موفق باشی
2706