2733
2734

میدونم استادم از من خوشش میاد

منم همینطور

منتها

نمیدونم چیکار کنم

منظورم اینه ناخواسته ازم دور نشه

شما چطور باهاش ارتباط گرفتین؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من 

فهمیدم استادم متاهله

و الان ولم نمیکنه🙄

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

سن لطفا؟ شما و استاد؟ 

والا من به مشاورم علاقمند شدم البته فقط یه حس بود. اونم خوشش میومد. اما رابطه جوری بود نشد بگیم. تموم شد.

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
مطمئنی استادت آدم درستیه؟؟؟!!ما که تو دانشگاه بیشتر استادامون هیز بودن .و به زور میخواستن شماره بگیر ...

واقعا 

گل گفتی

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
خب تو ولش کن .محل ندی میره .

هروقت کارم داشته باشه 

تماس میگیره بامامان بابام که فلانی رو بگو بیاد 

پیام میده جواب نمیدم اونم اینکاررو میکنه

اوایل فکرکردم مجرده یعنی طلاق گرفته

بعدا اززبون مامانم فهمیدم پسرش همسن منه😔

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706