2737
2734
فاطیما جان منم قبول دارم که شناخت پیش از ازدواج خیلی تاثیر نداره.........ببین من با شوهرم 3-4 سال دوست بودم و 1 سال نامزد ولی بعد از ازدواج رفتارایی ازش دیدم که قبلا ندیده بودم................
یاد دادن بعضی رفتارا زمان میبره خب.......واسش اس ام اس های عاشقانه بفرست مرتب........واسه کادو خریدنش ذوق به خرج بده...........یاد میگیره یواش یواش.......جداقل بهتر میشه.......
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
عزیزم کلا کم حرفی رو به نظرم کاریش نمیشه کرد..........ببین من کلا خیلی پر حرفم ........عمرا بتونم کم حرف بشم....میشه به نظرت ؟اون بنده خدا همین طور دیگه...........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فروز جان چه با مزه..........البته زنا کلا عادت دارن از روزه مره واسه شوهرشون بگن...........همه همین جورم...........من که اینقدر حرف میزنم که نگو از اون ور بوم افتادم..........باید وسطش نفس بگیرم سریع برم سر سوژه بعدی.........از خودمون از نی نی مون از در و همسایه از ترک دیوار................
خانم فروز....

شوهرت شاکیه از کم حرفیت؟ یعنی بهت نق میزنه که چرا کم حرف میزنی یا یه جورائی کلافه شده از آرومی و کم حرفیت؟

اگه با کم حرفیت مشکلی چندانی نداره و یا حتی اگه یکم اونم بعضی وقتا گله میکنه مطمئن باش اصلا" و ابدا" لازم نیست تغییر اساسی تو رفتارت یا کم حرفیت ایجاد کنی باور کن همین حالتت و کم حرفیت و اینکه گاهی سعی میکنی با حرف زدن از نت و تی وی و..... خودت رو اکتیو نشون بدی براش خیلیم جالب و تو دل برو میشی.
قطعا" شما از سایر جنبه ها براش خانم کامل و قابل قبولی هستی و کم حرفیتون در برابر تعدد پارامتر هائی که بین زنو شوهر جاذبه ایجاد میکنه خیلی کمرنگه.
کلا" زمانی تغییر خوبه که حس کنید یه چیزی داره واقعا" میلنگه و یه جورائی کل زندگیتون داره تحت تاثیرش قرار میگیره.

آقایون هم خیلی از تغییر و تحول خوششون نمیاد و اگه تغییری رو لازم بدونند معمولا" مستقیم بهتون میگند و بیشتر دنبال آرامشند حتی همون شوهر پر حرف شما....

2728
فروز جان فکر کنم خیلی ذوق کردی پستتو 4 بار فرستادی..........شوشو منم مشکلی با پرحرفی یا اصلاحا وراجی من نداره.......شایدم بنده خدا عادت کرده ....چون شاکی نبوده وقتی هم یکم آروم میشم صداش درمیاد که چرا آرومی امروز........
2738
من اولی زندگیم خیلی تو ذوقم خورد یه دختر شیطون که مدام بلبل زبونی می کرد و مجلس گرم کن بود(حتی تو دا ...

سلام گلم ببخش عزیزم میدونم این تاپیک مال خیلی وقت پیش متاسفانه شوهر منم مثل شوهر شماست ما 7سال ازدواج کردیم و من دیگه واقعا خسته و افسرده شدم و دارم به جدایی فکر میکنم خواستم بدونم شما راهی پیدا کردین اگه پیدا کردین ممنون میشم به منم کمک کنید شاید زندگی منم نجات پیدا کنه ببخش عزیزم مزاحمت شدم پیشاپیش ممنون از وقتی که گذاشتی و پاسخ دادی یه دنیا سپاس