2410
2553
عنوان

کسی ازین مدل ساعت داره؟⌚😭+عکس

221 بازدید | 13 پست

باتریش تموم شدهههه

نمیدونم درست میشه یا ن.ساعت سازی خوبم نیس اینجا شهرمون کوچیکه میترسم ببرم بدتر خرابش کنن🙄😥

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این عکس قبل از اینه ک باتریش تموم شه

چند خریدی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2720
اگه مطمئنی باتریش تموم شده ببر باتریشو عوض کن دیگه ، باتری ساعت که چیز پیچیده‌ای نیست 

همین دیگه‌میترسم چیز دیگه ای باشه چون یمدت تو چمدونم بود چند ماه اسن نگاشم نکردم یهو امروز اومدم بندازم دستم دیدم عه روشن نمیشه

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2714

اگه باتری ساعت معمولی میخوره. تخصص نمیخواد عوض کردنش که

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
نه بابا دیجیتال چیه🙄ازین لمسیاست فقط دست میزنی بهش همون چراغاش ساعت و نشون میده

عزیزم اپل واچ که نیست 😄 فقط صفحه‌ش تاچه دیگه  ، ببر باتریشو عوض کن

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است