2737
2739
عنوان

زمان تحویل جواب آمینو سنتز

7649 بازدید | 31 پست

سلام به همه دوستان .
سوالی در رابطه با آزمایشگاه کریمی نژاد داشتم اینکه وقتی نمونه مایع جنین رو. تحویلشون میدیم چقدر زمان میبره تا جواب بدن؟ البته خودم تماس گرفتم گفتن دوهفته الی سه هفته روز های کاری اما میخواستم بدونم آیا زودتر هم جواب میدن؟ مثلا چند روزه؟ در ضمن جواب فوری رو نمیگم چون هزینه اون جداست ممنون میشم پاسخ بدین🙏🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من انجام ندادم ولی شنیدم یه نتیجه اولیه دارن که دو سه روزه میاد و نتیجه کامل هست که زمان میبره اون ...

بله تست سه روزه دارن که هزینه جداگانه به مبلغ ۶۵۰ هزار تومن هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چون فقط ١ درصد امكان داشت جنين سالم باشه درخواست جواب ٣ روزه كردم كه كلا ٢ ميليون شد ولي با اين حال دكتر خودم گفت بايد حتما كاريوتايپ جنين رو بگيري شايد سالم باشه بخاطر همين من منتظر جواب كامل امينو شدم كه دو هفته طول كشيد اگر اصرار كني كه جواب رو زودتر بدن و پيگير باشي زودتر جواب ميدن چون من كلافه شده بودم بخاطر مشكل دار بودن جنين دايم باهاشون در تماس بودم كه زمان سقط من ميگذره زودتر جواب كاريوتايپ رو بدين. 

من چون فقط ١ درصد امكان داشت جنين سالم باشه درخواست جواب ٣ روزه كردم كه كلا ٢ ميليون شد ولي با اين ح ...

ممنونم از توضیحت عزیزم خداروشکر به خیر گذشته برای شما🙏🙏🙏 ریسکتون چند. بود ان تی چطور؟  دعام کنید منم انشالله فردا. میرم آمینو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم از توضیحت عزیزم خداروشکر به خیر گذشته برای شما🙏🙏🙏 ریسکتون چند. بود ان تی چطور؟   ...

متاسفانه من مجبور به سقط شدم . ان تي ١/٤ بود ولي سل فري كه دادم كروموزم ٢١ هاي ريسك شد ١/٢٠ . كه توي ازمايش سه روزه و امينو هم تاييد شد . 

ايشالا براي شما مشكلي نداشته باشه 🙏🏻 اصلا از امينو نترس هيچ دردي نداره خيلي سريع انجام ميشه فقط بعدش استراحت كامل كن تا اونجا كه ميتوني حموم نرو دو سه روز مايعات فراوان بخور كه مايع دور جنين دوباره زياد بشه دارو هم ميده بهت يكي مسكن براي درده كه انقباض رحم رو كم ميكنه و كمك ميكنه كه سقط نكني خدايي نكرده و يكي هم انتي بيوتيكه 

پيش كي امينو انجام ميدي؟دكتر حقيقي؟

متاسفانه من مجبور به سقط شدم . ان تي ١/٤ بود ولي سل فري كه دادم كروموزم ٢١ هاي ريسك شد ١/٢٠ . كه توي ...

سلام عزیزم انشالله بارداریه بعدیت به سلامت سپری کنی 🙏🙏🙏 نه انشالله پیش خانم دکتر پیری. انجام میدم و میبرم آز کریمی نژاد بر خدا توکل راضیم به رضاش 🙏🙏🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706